Quote (gzeslaf @ 11 Jan 2010 17:52)
to ich debiutancka płyta chyba, tak?
jest bdb

Pełnym debiutem było "To mega therion", "MT" to epka, ale fakt, to pierwsze wydawnictwo z logiem CF . Absolutnie zajebiste dodajmy i baaaardzo ważne w historii ekstremalnego metalu.
Quote (Khold @ 11 Jan 2010 17:54)
http://www.youtube.com/watch?v=h6cyd8C3aeY
ja pierdole jaki to jest album, FTU !
Powiem Ci, kurwa, że jakoś ani jedynka ani "FTU" nie rozjebały. Dużo lepiej mi robią te nowe sample (i "VVVVE", na którą miam od paru dni mocną fazę).
This post was edited by Cultus on Jan 11 2010 10:59am