d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1205206207208209469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jun 15 2013 12:22am
Quote (glenton @ 14 Jun 2013 22:38)
biegłem dzisiaj do kibla... z salonu


na obiad zawolali?

niedawno przenioslem sie z bieganiem na swieze powietrze, dobra odmiana, aczkolwiek odzwyczilem sie od betonu pod stopami i troche puchna lydy :E
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2013 12:54am
http://www.darekstrychalski.pl/

Polecam Panowie na dobry początek dnia :)
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
Jun 15 2013 03:02am
Mój pierwszy trening od okolo 9 miesiecy. Oczywko kalenji na nogach było.



od lipca przystępuję do rywalizacji choć nie liczę na podium :)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2013 04:41am
Moje dzisiejsze wybiegane. Miałem troszkę obaw czy dam rade zrobić taka rundkę bo ostatnio na długich wybieganiach kolka łapała dość mocna, ale okazało się że jest git :) Najlepsze wybieganie od bardzo dawna :) Pogoda również dopisała, chociaż Endomondo troszkę kłamie, bo nie było aż tak słonecznie :P
Pozdrawiam.

Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 15 2013 04:45am
Zrobiłem życiówkę dzisiaj 5km bieg ursynowa, 19:38 :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 15 2013 05:01am
oficjalnie musze powiedziec ze bobek to niezly popierdalacz, nie wiem wrecz jak to jest mozliwe ale nie dobieglem nawet do czwartego kilometra a bobek juz za metą O_O

ale tez zrobilem zyciowke jak sie okazalo, szkoda ze 5 min dluzsza niz bobek :P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 15 2013 05:10am
Quote (cOr @ 15 Jun 2013 13:01)
oficjalnie musze powiedziec ze bobek to niezly popierdalacz, nie wiem wrecz jak to jest mozliwe ale nie dobieglem nawet do czwartego kilometra a bobek juz za metą O_O

ale tez zrobilem zyciowke jak sie okazalo, szkoda ze 5 min dluzsza niz bobek :P


:D biegłem równo z dzieciaczkiem 10letnim, później na finiszu nieźle przyspieszył pewnie zszedł poniżej 19 min :) w sumie 2 takich dzieciaczków góra 10-12lat mnie wyprzedziło, a i koleś bez butów biegł też całkiem nieźle - miał około 19min :o po betonie bez butów niezły kozak
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 15 2013 05:14am
Quote (b0b3k @ 15 Jun 2013 13:10)
:D biegłem równo z dzieciaczkiem 10letnim, później na finiszu nieźle przyspieszył pewnie zszedł poniżej 19 min :) w sumie 2 takich dzieciaczków góra 10-12lat mnie wyprzedziło, a i koleś bez butów biegł też całkiem nieźle - miał około 19min :o po betonie bez butów niezły kozak


pierwszy lepszy kamyk i bym beczał jak dziecko :cry:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 15 2013 05:34am
Quote (b0b3k @ 15 Jun 2013 13:10)
:D biegłem równo z dzieciaczkiem 10letnim, później na finiszu nieźle przyspieszył pewnie zszedł poniżej 19 min :) w sumie 2 takich dzieciaczków góra 10-12lat mnie wyprzedziło, a i koleś bez butów biegł też całkiem nieźle - miał około 19min :o po betonie bez butów niezły kozak


on? :D





Kurdę, w czerwcu dopiero 2 razy biegałem, bo na nic czasu nie mam. Dziś też po tygodniowej przerwie od ost. treningu wyszedłem i jak zwykle zacząłem bardzo szybko i potem był problem, musiałem maszerować. Strasznie to dołujące, że w maju biegałem 3 razy w tygodniu 10-15 km, a teraz taka porażka.
We wtorek następny "trening" i wracam do bardziej regularnego biegania, bo będę miał trochę mniej napięty grafik.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 15 2013 05:35am
Quote (Grigo @ Jun 15 2013 01:34pm)
on? :D

http://cdn21.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/171646/wojciech_cejrowski_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg



Kurdę, w czerwcu dopiero 2 razy biegałem, bo na nic czasu nie mam. Dziś też po tygodniowej przerwie od ost. treningu wyszedłem i jak zwykle zacząłem bardzo szybko i potem był problem, musiałem maszerować. Strasznie to dołujące, że w maju biegałem 3 razy w tygodniu 10-15 km, a teraz taka porażka.
We wtorek następny "trening" i wracam do bardziej regularnego biegania, bo będę miał trochę mniej napięty grafik.


Kolka? :D

Go Back To Polska Topic List
Prev1205206207208209469Next
Add Reply New Topic New Poll