Quote (b0b3k @ 15 Jun 2013 13:10)

biegłem równo z dzieciaczkiem 10letnim, później na finiszu nieźle przyspieszył pewnie zszedł poniżej 19 min

w sumie 2 takich dzieciaczków góra 10-12lat mnie wyprzedziło, a i
koleś bez butów biegł też całkiem nieźle - miał około 19min

po betonie bez butów niezły kozak
on?


Kurdę, w czerwcu dopiero 2 razy biegałem, bo na nic czasu nie mam. Dziś też po tygodniowej przerwie od ost. treningu wyszedłem i jak zwykle zacząłem bardzo szybko i potem był problem, musiałem maszerować. Strasznie to dołujące, że w maju biegałem 3 razy w tygodniu 10-15 km, a teraz taka porażka.
We wtorek następny "trening" i wracam do bardziej regularnego biegania, bo będę miał trochę mniej napięty grafik.