d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1205206207208209672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 10 2013 05:00am
graj ursusem wkurwionym niedzwiadkiem i nakurwiaj po milion dmg kilka razy na sekunde
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 05:02am
Quote (Atanok @ Apr 10 2013 10:59am)
Dokladnie tak. Ranged inty sa zwykle najlepszym wyborem dla kogos, kto nie mial stycznosci z tym typem gier. Ewentualnie str tanki pokroju bristlebacka bo nim nie trzeba zbytnio ogarniac mechaniki gry. Na pewno lepsze to niz kurwa first time player potma czy furion. Ja w hona uczylem sie grac postaciami typu lina, luna, cm, lich czy lion i dobrze to wspominam bo to sa zdecydowanie noob friendly hero.
e/ skladalem na nich wtedy zawsze scepter, a o wardach nie slyszalem i dobrze mi sie gralo. Nie zawsze jak ktos gra supportem to musi byc ward whore, zwlaszcza na niskim mmr. Albo niech gra z botami, to jest nawet lepsze wyjscie.


Ja zaczynalem od balanara i zagralem cmka moze 2x w zyciu i to jedynie jak gralem z pgg w druzynie
Jak pisalem lunka naix to w chuj friendly hero ursa centaur tego jest pelno
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Apr 10 2013 05:04am
Weź tego którego wygląd Ci się podoba.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 10 2013 05:09am
Quote (Slambek @ 10 Apr 2013 12:00)
graj ursusem wkurwionym niedzwiadkiem i nakurwiaj po milion dmg kilka razy na sekunde


Nawet nie wiesz jak latwo sie niedzwiedzia kątruje
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 10 2013 05:10am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 10 2013 11:09am)
Nawet nie wiesz jak latwo sie niedzwiedzia kątruje


serio kontrowanie w pierwszy grach? xDDDDDDd

e/ btw to lui to jakies pierdolone guwno jest, mam 4action bary i nie umiem wiecej wstawic + ich zbindowac

This post was edited by Slambek on Apr 10 2013 05:11am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 10 2013 05:14am
Quote (Slambek @ 10 Apr 2013 12:10)
serio kontrowanie w pierwszy grach? xDDDDDDd

e/ btw to lui to jakies pierdolone guwno jest, mam 4action bary i nie umiem wiecej wstawic + ich zbindowac


/bartender i spellbinder,ale 4bary imo starczaja
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 10 2013 05:15am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 10 2013 11:14am)
/bartender i spellbinder,ale 4bary imo starczaja


w chuj nie starczaja, ja potrzebuje z 6-7
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Apr 10 2013 05:16am
Drow Ranger mi się wkręcił. Dam radę tą postacią na początek?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 10 2013 05:17am
Quote (Carax @ Apr 10 2013 01:16pm)
Drow Ranger mi się wkręcił. Dam radę tą postacią na początek?


Owszem, latwy ranged carry z sensownym pierdolnieciem.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Apr 10 2013 05:19am
Quote (Atanok @ Apr 10 2013 01:17pm)
Owszem, latwy ranged carry z sensownym pierdolnieciem.


dzięki
Go Back To Polska Topic List
Prev1205206207208209672Next
Add Reply New Topic New Poll