Quote (Atanok @ Apr 10 2013 10:59am)
Dokladnie tak. Ranged inty sa zwykle najlepszym wyborem dla kogos, kto nie mial stycznosci z tym typem gier. Ewentualnie str tanki pokroju bristlebacka bo nim nie trzeba zbytnio ogarniac mechaniki gry. Na pewno lepsze to niz kurwa first time player potma czy furion. Ja w hona uczylem sie grac postaciami typu lina, luna, cm, lich czy lion i dobrze to wspominam bo to sa zdecydowanie noob friendly hero.
e/ skladalem na nich wtedy zawsze scepter, a o wardach nie slyszalem i dobrze mi sie gralo. Nie zawsze jak ktos gra supportem to musi byc ward whore, zwlaszcza na niskim mmr. Albo niech gra z botami, to jest nawet lepsze wyjscie.
Ja zaczynalem od balanara i zagralem cmka moze 2x w zyciu i to jedynie jak gralem z pgg w druzynie
Jak pisalem lunka naix to w chuj friendly hero ursa centaur tego jest pelno