d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1205206207208209268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 4 2013 08:31am
tez uwielbiam balfouri :)
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Feb 5 2013 05:14am
Gienia mi w okół kokosa zrobila kilka jakiś pajęczynek i zrobiła przesłonke na otwór od kokosa. zapowiada się wylinka?
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 5 2013 05:33am
n/c

This post was edited by Keisper on Feb 5 2013 05:35am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2013 06:43am
Quote (BakaX @ 5 Feb 2013 12:14)
Gienia mi w okół kokosa zrobila kilka jakiś pajęczynek i zrobiła przesłonke na otwór od kokosa. zapowiada się wylinka?


Prawdopodobnie.
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Feb 5 2013 06:45am
Quote (myr00n @ 5 Feb 2013 14:43)
Prawdopodobnie.


tak myslalem, tylko ze nastapi pewnie za jakis miesiac.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2013 06:54am
Quote (BakaX @ 5 Feb 2013 13:45)
tak myslalem, tylko ze nastapi pewnie za jakis miesiac.


No to różnie bywa, zależy też od wielkości i temperatury, a nawet stopnia najedzenia pająka.
Quote (Keisper @ 4 Feb 2013 15:31)
tez uwielbiam balfouri :)

Ty kupowałeś też malucha, prawda? Cholernie wolno rośnie u mnie, jak u Ciebie to wygląda?

This post was edited by myr00n on Feb 5 2013 06:55am
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Feb 5 2013 06:59am
Quote (myr00n @ 5 Feb 2013 14:54)
No to różnie bywa, zależy też od wielkości i temperatury, a nawet stopnia najedzenia pająka.

Ty kupowałeś też malucha, prawda? Cholernie wolno rośnie u mnie, jak u Ciebie to wygląda?


pajak zawsze najedzony :) i wiecznie glodny
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2013 07:01am
Quote (BakaX @ 5 Feb 2013 13:59)
pajak zawsze najedzony :) i wiecznie glodny


Chodzi o to, czy ma proporcjonalny odwłok czy ciężarówke zamiast niego ;)
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Feb 5 2013 07:02am
jak na moje to tak. nie daje mu za duzo zeby mu sie nic nie stalo jak spadnie czy cos.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2013 10:47am
Balfouri jednak dzisiaj nie przyszła, pewnie będzie jutro.
Z drugiej strony dotarła do mnie druga samiczka Theraphosa stirmi, l4. Nie dość, że dostałem ją w zacnej cenie (300zł), to dostałem gratis L. violaceopes, C. schioedtei i C. marshalli. Polecam serdecznie użytkownika Laederon z arachnea
Go Back To Polska Topic List
Prev1205206207208209268Next
Add Reply New Topic New Poll