Quote (Asdfix @ 11 Jan 2010 17:28)
I wszystko jasne. Ja kubie Metallikę

btw. jedzie ktos na Sonisphere festiwal, AC/DC, Rammstein tudzież Tokio Hotel ( xd xd żart ) ? z ciekawości pytam.
Ja jutro jade po bilet na Sonisphere, na Ac/Dc może, 3 lutego na U.D.O a tak to nie mam planów innych jeszcze
Tzn chciałam na brutala pojechac, ale nie wiem jak to sie będzie miało w praktyce (kasa x_x)