d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1205206207208209376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 11 2010 10:28am


mój ulubiony utwór :d
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 11 2010 10:30am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 17:25)
kolega słucha i mi coś mówił  o nich :D

http://www.youtube.com/watch?v=eWBrJU4nd0w

początek niszczy


pierwsze pół minuty jest tragiczne... nie wiem na chuj ja to słucham.

This post was edited by Cultus on Jan 11 2010 10:33am
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 10:31am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 06:30pm)
nie.




pierwsze pół minuty jest tragiczne... nie wiem na chuj ja to słucham.


hmm ;d nie trafiam w twój gust :(
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Jan 11 2010 10:32am
Quote (Cultus @ 11 Jan 2010 17:30)
pierwsze pół minuty jest tragiczne... nie wiem na chuj ja to słucham.


może czesterowi chodziło o to, że ten pan jest ładny na początku, a nie muzyka, nie wiem już sam :(
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 11 2010 10:36am
mój nauplej:




to jest death metal, a nie kurwa jakieś core'y
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold: 2.00
Jan 11 2010 10:36am
Quote (Asdfix @ 11 Jan 2010 17:28)
I wszystko jasne. Ja kubie Metallikę <3 btw. jedzie ktos na Sonisphere festiwal, AC/DC, Rammstein tudzież Tokio Hotel ( xd xd żart ) ? z ciekawości pytam.


Ja jutro jade po bilet na Sonisphere, na Ac/Dc może, 3 lutego na U.D.O a tak to nie mam planów innych jeszcze
Tzn chciałam na brutala pojechac, ale nie wiem jak to sie będzie miało w praktyce (kasa x_x)
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 10:39am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 06:36pm)
mój nauplej:

http://www.youtube.com/watch?v=NdE7kIHP9ek


to jest death metal, a nie kurwa jakieś core'y


fajny kawałek , z klasycznego death metalu wolę kataklysm ,aborted , malevolent creation, niektóre kawałki kanibali :D

This post was edited by czester666 on Jan 11 2010 10:40am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jan 11 2010 10:40am
Quote (Cultus @ 11 Jan 2010 18:04)
Raczej ta zjebana melodia w połączeniu z lipnym wokalem. Jak z in flejms.


wypraszam sobie:

http://www.youtube.com/watch?v=qt8bb1d9xSE

jebany youtube, dasz quote i sie nie da wkleic filmiku :<

This post was edited by cauchy on Jan 11 2010 10:41am
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Jan 11 2010 10:41am
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 10:42am


o kurwa ale napierdalają :D przez przypadek trafiłem xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1205206207208209376Next
Add Reply New Topic New Poll