d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1205206207208209418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,625
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 04:02am
Wychodzi 150 zł dniówka, byliśmy 2x po 6-7 godzin. 1/3 jest na podwórku zrobiona, w poniedziałek na pewno znowu będziemy jechać.


o to siano się zgadza B) na weekend coś poddymiasz? :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 04:03am
o to siano się zgadza B) na weekend coś poddymiasz? :angel:


Kupiłem sobie setkę wczoraj i jej nawet nie wypiłem :D
Member
Posts: 8,683
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 8 2025 04:05am
Kupiłem sobie setkę wczoraj i jej nawet nie wypiłem :D


:o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 04:06am
:o


Będzie czekała na dziś wieczór.
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 8 2025 04:07am
dwie już wypite
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 04:08am
dwie już wypite


Ja idę dopić pierwszą.
Member
Posts: 30,625
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 04:09am
jedna w nocy i teraz dwie pod rząd spijam :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 04:10am
jedna w nocy i teraz dwie pod rząd spijam :rolleyes:


Dwie sypane czy dwie rozpuszczalne? Czy sypaną i rozpuszczalną?
Member
Posts: 30,625
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 8 2025 04:15am
Dwie sypane czy dwie rozpuszczalne? Czy sypaną i rozpuszczalną?


rozpuszczalna mi się skończyła i dziś w roztargnionych zakupach zapomniałem dokupić :( zwykła czarna własnoręcznie mielona bez cukru a Ty? ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 04:16am
rozpuszczalna mi się skończyła i dziś w roztargnionych zakupach zapomniałem dokupić :( zwykła czarna własnoręcznie mielona bez cukru a Ty? ;)


Ja na razie sypaną piję.
Go Back To Polska Topic List
Prev1205206207208209418Next
Add Reply New Topic New Poll