d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1204205206207208469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 12 2013 04:14pm
Quote (b0b3k @ 13 Jun 2013 00:13)
Ja dzisiaj dyszke w tempie 4:23min/km
W sobote prawdopodobnie biegnę w biegu ursynowskim 5km ale to wszystko zależne czy uda mi się zapisać, bo nie zdążyłem z zapisem online.


ja bede o 17 pod tym biurem, chetnie sie zapisze tez. (chociaz nie powinienem jeszcze biegac)
zachecili mnie sterta gadzetow :D jakies legijne breloki, podkladka pod mysz i fajna, zolta koszulka
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jun 13 2013 02:30am
może ktos mi podeslac jakaś opaskę/pokrowiec do biegania, gdzie moge schowac telefon, klucze i karte miejska?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 13 2013 05:25am
Quote (cOr @ 13 Jun 2013 00:14)
ja bede o 17 pod tym biurem, chetnie sie zapisze tez. (chociaz nie powinienem jeszcze biegac)
zachecili mnie sterta gadzetow :D jakies legijne breloki, podkladka pod mysz i fajna, zolta koszulka


:D To widzimy się przed biurem, jak chcesz gadżety legijne to możliwe że coś jescze mam w domu, mój ojciec do 2000r. prowadził sklep z pamiątkami legii, jak coś mam, breloki to dam

Sejko1711:
saszetka do biegania jakaś, ew. pokrowiec na ramię, ale nie wiem czy klucze tam wejdą, raczej powinny. popatrz na *** - np. coś takiego http://***.pl/klasyczna-saszetka-nerka-do-biegania-saszetki-pol-i3302026093.html
Member
Posts: 9,968
Joined: Aug 29 2008
Gold: 15,927.00
Jun 13 2013 08:54am
Quote (Sejko1711 @ Jun 13 2013 08:30am)
może ktos mi podeslac jakaś opaskę/pokrowiec do biegania, gdzie moge schowac telefon, klucze i karte miejska?


nvm

link sie nie chce wkleic bo z ***

jest to opaska na reke na rzepa

This post was edited by nasichs on Jun 13 2013 08:57am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 14 2013 02:12pm
30m dzisiaj, bardzo przyjemnie się biegło, pozdrawiam.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 14 2013 02:13pm
Jutro w końcu będę miał czas wyjść!
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 14 2013 02:27pm
Quote (Grigo @ 14 Jun 2013 22:13)
Jutro w końcu będę miał czas wyjść!


ja mam nadzieje w przyszlym tyg wrocic do biegow
jutro z bobkiem rozgrzewka 5km w biegu ursynowa :thumbsup:

This post was edited by cOr on Jun 14 2013 02:27pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 14 2013 03:37pm
Quote (cOr @ 14 Jun 2013 22:27)
ja mam nadzieje w przyszlym tyg wrocic do biegow
jutro z bobkiem rozgrzewka 5km w biegu ursynowa  :thumbsup:


:D lecimy na życiówkę ziom
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Jun 14 2013 03:38pm
biegłem dzisiaj do kibla... z salonu
Member
Posts: 730
Joined: Apr 30 2013
Gold: 7.50
Jun 14 2013 07:17pm
JAk narazie 2km w godzine szybkko sie mecze
Go Back To Polska Topic List
Prev1204205206207208469Next
Add Reply New Topic New Poll