Quote (cOr @ 13 Jun 2013 00:14)
ja bede o 17 pod tym biurem, chetnie sie zapisze tez. (chociaz nie powinienem jeszcze biegac)
zachecili mnie sterta gadzetow

jakies legijne breloki, podkladka pod mysz i fajna, zolta koszulka

To widzimy się przed biurem, jak chcesz gadżety legijne to możliwe że coś jescze mam w domu, mój ojciec do 2000r. prowadził sklep z pamiątkami legii, jak coś mam, breloki to dam
Sejko1711:
saszetka do biegania jakaś, ew. pokrowiec na ramię, ale nie wiem czy klucze tam wejdą, raczej powinny. popatrz na *** - np. coś takiego
http://***.pl/klasyczna-saszetka-nerka-do-biegania-saszetki-pol-i3302026093.html