d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1204205206207208672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Apr 10 2013 04:09am
Quote (markov @ Apr 10 2013 12:07pm)
zacznij od streamow i ogladania top games, suportuj, nie dobijaj kripkow, denuj, skupiaj sie na tym co sie dzieje w grze. cmka, venomancer, lich.



nie graj tymi postaciami, bo nie ogarniesz. zartownis.


to jakie zalecasz na początek?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 10 2013 04:10am
Quote (Carax @ Apr 10 2013 11:09am)
to jakie zalecasz na początek?


http://dotabuff.com/heroes/played
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 10 2013 04:11am
crystal maiden, lion, lina, lich, venomancer, witch doctor, vengeful spirit
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 10 2013 04:41am
wlacz sobie tutorial ;o
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 10 2013 04:47am
graj czym chcesz, omg
i tak czy siak do prawie wszystkich postaci pewnie wrocisz kiedys wiec nie jest jakos wazne czym grasz,a szczegolnie na low mm
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 04:52am
Quote (Carax @ Apr 10 2013 10:09am)
to jakie zalecasz na początek?


Nie graj zadna z tych postaci bo bedziesz od samego poczatku popychadlen sajgonek
Graj luna, balanarem, nessajem, naixem, akasha, potma, furionem itp
NAucz sie dobijac dobrze kripy i nie bedziesz ward biczem dla jakiegos lowa
Powodzenia
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 10 2013 04:55am
Carry dla nowego gracza to to co w mobach lubie najbardziej :D Swietne rady milordzie.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 10 2013 04:56am
Quote (Atanok @ Apr 10 2013 10:55am)
Carry dla nowego gracza to to co w mobach lubie najbardziej :D Swietne rady milordzie.


No nie, niech lepiej gra cmka :lol:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 10 2013 04:59am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 10 2013 12:56pm)
No nie, niech lepiej gra cmka :lol:


Dokladnie tak. Ranged inty sa zwykle najlepszym wyborem dla kogos, kto nie mial stycznosci z tym typem gier. Ewentualnie str tanki pokroju bristlebacka bo nim nie trzeba zbytnio ogarniac mechaniki gry. Na pewno lepsze to niz kurwa first time player potma czy furion. Ja w hona uczylem sie grac postaciami typu lina, luna, cm, lich czy lion i dobrze to wspominam bo to sa zdecydowanie noob friendly hero.
e/ skladalem na nich wtedy zawsze scepter, a o wardach nie slyszalem i dobrze mi sie gralo. Nie zawsze jak ktos gra supportem to musi byc ward whore, zwlaszcza na niskim mmr. Albo niech gra z botami, to jest nawet lepsze wyjscie.

This post was edited by Atanok on Apr 10 2013 05:00am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 10 2013 04:59am
albo forest hero :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1204205206207208672Next
Add Reply New Topic New Poll