d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1204205206207208376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 11 2010 09:50am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 16:47)
http://www.youtube.com/watch?v=QHRiqSleXo8

wdech wydech :D


rotfl @refren ;DDDD
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 09:53am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 05:50pm)
rotfl @refren ;DDDD


a co cie tam rozśmieszyło konkretniej ? :D to że śpiewa normalnie ? ;d czy tekst czy co xD
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Jan 11 2010 09:54am
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold: 2.00
Jan 11 2010 10:02am
:PP
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jan 11 2010 10:04am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 16:53)
a co cie tam rozśmieszyło  konkretniej ? :D    to że śpiewa normalnie ? ;d  czy tekst czy co xD


Raczej ta zjebana melodia w połączeniu z lipnym wokalem. Jak z in flejms.

This post was edited by Cultus on Jan 11 2010 10:05am
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 10:08am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 06:04pm)
Raczej ta zjebana melodia w połączeniu z lipnym wokalem. Jak z in flejms.


czy ja wiem :D In Flames nie słuchałem nigdy ale wiem , że mieli kilka spoko kawałków ;) A refren fakt taki średni :P
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jan 11 2010 10:11am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 18:08)
czy ja wiem :D  In Flames  nie słuchałem nigdy ale  wiem , że mieli  kilka spoko kawałków ;) A refren fakt taki średni :P


fenomen.
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold: 2.00
Jan 11 2010 10:14am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 17:08)
czy ja wiem :D  In Flames  nie słuchałem nigdy ale  wiem , że mieli  kilka spoko kawałków ;) A refren fakt taki średni :P


Stare In flames jeszcze nie było takie chujowe, teraz masakra. Zresztą- Jebać In flames słuchać SLAYERA
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 11 2010 10:25am
kolega słucha i mi coś mówił o nich :D



początek niszczy
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold: 0.00
Jan 11 2010 10:28am
Quote (Metalliczna @ Jan 11 2010 05:02pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QJGzc7Fg_-E  :PP


I wszystko jasne. Ja kubie Metallikę <3 btw. jedzie ktos na Sonisphere festiwal, AC/DC, Rammstein tudzież Tokio Hotel ( xd xd żart ) ? z ciekawości pytam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1204205206207208376Next
Add Reply New Topic New Poll