☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev
1
204
205
206
207
208
376
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 79915
Replies: 3759
Track Topic
Cultus
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold
:
899.00
#2051
Jan 11 2010 09:50am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 16:47)
http://www.youtube.com/watch?v=QHRiqSleXo8
wdech wydech
rotfl @refren ;DDDD
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#2052
Jan 11 2010 09:53am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 05:50pm)
rotfl @refren ;DDDD
a co cie tam rozśmieszyło konkretniej ?
to że śpiewa normalnie ? ;d czy tekst czy co xD
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#2053
Jan 11 2010 09:54am
Metalliczna
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold
:
2.00
#2054
Jan 11 2010 10:02am
:PP
Cultus
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold
:
899.00
#2055
Jan 11 2010 10:04am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 16:53)
a co cie tam rozśmieszyło konkretniej ? :D to że śpiewa normalnie ? ;d czy tekst czy co xD
Raczej ta zjebana melodia w połączeniu z lipnym wokalem. Jak z in flejms.
This post was edited by Cultus on Jan 11 2010 10:05am
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#2056
Jan 11 2010 10:08am
Quote (Cultus @ Jan 11 2010 06:04pm)
Raczej ta zjebana melodia w połączeniu z lipnym wokalem. Jak z in flejms.
czy ja wiem
In Flames nie słuchałem nigdy ale wiem , że mieli kilka spoko kawałków
A refren fakt taki średni
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#2057
Jan 11 2010 10:11am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 18:08)
czy ja wiem :D In Flames
nie słuchałem nigdy ale wiem , że mieli kilka spoko kawałków
A refren fakt taki średni
fenomen.
Metalliczna
Member
Posts: 635
Joined: Jan 10 2010
Gold
:
2.00
#2058
Jan 11 2010 10:14am
Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 17:08)
czy ja wiem :D In Flames nie słuchałem nigdy ale wiem , że mieli kilka spoko kawałków
A refren fakt taki średni
Stare In flames jeszcze nie było takie chujowe, teraz masakra. Zresztą- Jebać In flames słuchać SLAYERA
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#2059
Jan 11 2010 10:25am
kolega słucha i mi coś mówił o nich
początek niszczy
Asdfix
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold
:
0.00
#2060
Jan 11 2010 10:28am
Quote (Metalliczna @ Jan 11 2010 05:02pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QJGzc7Fg_-E :PP
I wszystko jasne. Ja kubie Metallikę
btw. jedzie ktos na Sonisphere festiwal, AC/DC, Rammstein tudzież Tokio Hotel ( xd xd żart ) ? z ciekawości pytam.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
204
205
206
207
208
376
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact