d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1203204205206207469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 11 2013 07:11am
Quote (Pakos @ 11 Jun 2013 15:10)
w gumke lepiej ;)


:DD
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 11 2013 09:45am
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jun 11 2013 09:57am
czekam aż na stadionie wksu wawel polożą bieżnie i będzie epickość :drool:
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 11 2013 02:19pm
Miały być interwały a zrobiłem przebieżki, trochę lenia miałem.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 11 2013 03:22pm
Stwierdzam, że bieganie mi zajebiście brzuch wyrabia
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 12 2013 02:19pm
Spoko bieganie dzisiaj, 40m 10sekund, nie wiem jakie tempo.
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Jun 12 2013 03:09pm
W sobotę podczas gry w piłkę nożną stało mi się coś z kolanem :/ Możliwe, że je jakoś nadwyrężyłem. Do tej pory bolało mnie np. podczas wchodzenia po schodach, teraz boli bo boli... Także mam przerwę, jeżeli chodzi o bieganie.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 12 2013 03:21pm
Dzisiaj szybkość - dosyć nietypowo - rozgrzewka 1km przed, 2km roztrucgtania po treningu, a trening właściwy:
100m x 4 (w przerwie 2min.) z narastającą szybkością: 16, 15, 14, 13 sek.
Gorąco dzisiaj było strasznie.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 12 2013 04:13pm
Ja dzisiaj dyszke w tempie 4:23min/km
W sobote prawdopodobnie biegnę w biegu ursynowskim 5km ale to wszystko zależne czy uda mi się zapisać, bo nie zdążyłem z zapisem online.
Go Back To Polska Topic List
Prev1203204205206207469Next
Add Reply New Topic New Poll