☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev
1
203
204
205
206
207
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 99051
Replies: 4689
Track Topic
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#2041
Jun 11 2013 07:11am
Quote (Pakos @ 11 Jun 2013 15:10)
w gumke lepiej
:DD
Pakos
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold
:
6,883.70
#2042
Jun 11 2013 09:41am
Quote (Grigo @ 11 Jun 2013 15:11)
:DD
http://www.condom-sizes.org/news/dont-be-silly-wrap-your-smartphone-for-maximum-protection
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#2043
Jun 11 2013 09:45am
Quote (Pakos @ 11 Jun 2013 17:41)
http://www.condom-sizes.org/news/dont-be-silly-wrap-your-smartphone-for-maximum-protection
haha n1
Sejko1711
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
24,735.00
#2044
Jun 11 2013 09:57am
czekam aż na stadionie wksu wawel polożą bieżnie i będzie epickość
b0b3k
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
1.00
#2045
Jun 11 2013 02:19pm
Miały być interwały a zrobiłem przebieżki, trochę lenia miałem.
Cynicfm
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#2046
Jun 11 2013 03:22pm
Stwierdzam, że bieganie mi zajebiście brzuch wyrabia
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#2047
Jun 12 2013 02:19pm
Spoko bieganie dzisiaj, 40m 10sekund, nie wiem jakie tempo.
Maramora
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold
:
1.96
#2048
Jun 12 2013 03:09pm
W sobotę podczas gry w piłkę nożną stało mi się coś z kolanem :/ Możliwe, że je jakoś nadwyrężyłem. Do tej pory bolało mnie np. podczas wchodzenia po schodach, teraz boli bo boli... Także mam przerwę, jeżeli chodzi o bieganie.
arachno_m
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold
:
505.75
#2049
Jun 12 2013 03:21pm
Dzisiaj szybkość - dosyć nietypowo - rozgrzewka 1km przed, 2km roztrucgtania po treningu, a trening właściwy:
100m x 4 (w przerwie 2min.) z narastającą szybkością: 16, 15, 14, 13 sek.
Gorąco dzisiaj było strasznie.
b0b3k
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
1.00
#2050
Jun 12 2013 04:13pm
Ja dzisiaj dyszke w tempie 4:23min/km
W sobote prawdopodobnie biegnę w biegu ursynowskim 5km ale to wszystko zależne czy uda mi się zapisać, bo nie zdążyłem z zapisem online.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
203
204
205
206
207
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact