Quote (czester666 @ 11 Jan 2010 16:21)
dobrze, że przetłumaczył nazwę na polski bo na pewno nikt by nie zrozumiał :D xD
Biorąc pod uwagę, że ten ten utwór występuje zarówno w polskiej wersji (metal i piekło) jak i angielskiej (metal and hell), to raczej mógł napisać. Nie chodzi tu o tłumaczenie, czesterze.
Quote (Metalliczna @ 11 Jan 2010 16:43)
W ogóle album 666 ciężko strasznie w sklepach dostać ;/
Mi udało się kupić Metal and Hell tylko ;<
gz
This post was edited by gzeslaf on Jan 11 2010 09:50am