☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev
1
202
203
204
205
206
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 98944
Replies: 4685
Track Topic
b0b3k
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
1.00
#2031
Jun 9 2013 03:40pm
Dzisiaj 15km w tempie 4:32, biegło się dobrze chociaż za ciepło się ubrałem.
arachno_m
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold
:
505.75
#2032
Jun 9 2013 06:39pm
18km po górach w tempie 5:35 - dobry trening siłowy
b0b3k
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
1.00
#2033
Jun 11 2013 01:18am
Dzisiaj interwalik się szykuje.
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#2034
Jun 11 2013 03:52am
gdzie wy mieszkacie?
na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#2035
Jun 11 2013 03:54am
Quote (1970 @ 11 Jun 2013 11:52)
gdzie wy mieszkacie?
na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo
Wczoraj dałoby radę pobiegać, ale nie miałem ofc czasu... dziś mam to od rana ulewa.
Cynicfm
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#2036
Jun 11 2013 04:50am
Quote (1970 @ Jun 11 2013 11:52am)
gdzie wy mieszkacie?
na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo
W wlkp ziomeczku
Pakos
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold
:
6,883.70
#2037
Jun 11 2013 06:12am
Quote (1970 @ 11 Jun 2013 11:52)
gdzie wy mieszkacie?
na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo
ano, i dzisiaj znowu napierdala od rana ;d
b0b3k
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
1.00
#2038
Jun 11 2013 06:37am
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide.
telefon do siateczki sobie włożę.
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#2039
Jun 11 2013 06:38am
Quote (b0b3k @ 11 Jun 2013 13:37)
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide.
telefon do siateczki sobie włożę.
u mnie burza niestety :<
Pakos
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold
:
6,883.70
#2040
Jun 11 2013 07:10am
Quote (b0b3k @ 11 Jun 2013 14:37)
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide.
telefon do siateczki sobie włożę.
w gumke lepiej
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
202
203
204
205
206
469
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact