d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1202203204205206469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 9 2013 03:40pm
Dzisiaj 15km w tempie 4:32, biegło się dobrze chociaż za ciepło się ubrałem. :p
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 9 2013 06:39pm
18km po górach w tempie 5:35 - dobry trening siłowy
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 11 2013 01:18am
Dzisiaj interwalik się szykuje.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 11 2013 03:52am
gdzie wy mieszkacie? :D na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 11 2013 03:54am
Quote (1970 @ 11 Jun 2013 11:52)
gdzie wy mieszkacie? :D na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo


Wczoraj dałoby radę pobiegać, ale nie miałem ofc czasu... dziś mam to od rana ulewa.
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 11 2013 04:50am
Quote (1970 @ Jun 11 2013 11:52am)
gdzie wy mieszkacie? :D na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo


W wlkp ziomeczku
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 11 2013 06:12am
Quote (1970 @ 11 Jun 2013 11:52)
gdzie wy mieszkacie? :D na ślunzgu od 2 tygodni tak napierdala że bieganie w taką pogodę to samobójstwo


ano, i dzisiaj znowu napierdala od rana ;d
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 11 2013 06:37am
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide. :D telefon do siateczki sobie włożę.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 11 2013 06:38am
Quote (b0b3k @ 11 Jun 2013 13:37)
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide. :D telefon do siateczki sobie włożę.


u mnie burza niestety :<
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 11 2013 07:10am
Quote (b0b3k @ 11 Jun 2013 14:37)
Troche kropi, ale w sumie nawet jak będzie ulewa wieczorem to i tak ide. :D telefon do siateczki sobie włożę.



w gumke lepiej ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1202203204205206469Next
Add Reply New Topic New Poll