Quote (bushlick @ Apr 10 2013 01:15am)
patologiczny mm system, nie gralem normalnej gry od 5 dni zawsze stomp w chuj albo z 1, albo z 2 strony. w gimbazie wymyslilbym lepsza metode dobierania graczy srsly
najlepsze jest to, ze specjalnie patrzylem z kim gram. majac 65% winow dobieralo mi typow ktorzy mieli wygrane 7/50 gier :x
ale i tak najlepsze jak w party sie jest 2-3 osobowym albo 5 man dota przeciwko albo gowno w druzynie