d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1202203204205206268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 27 2013 04:25am
Mój smithi: :wub:

Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 27 2013 04:43am
Quote (Last_Hope @ 27 Jan 2013 11:25)
Mój smithi: :wub:

http://img839.imageshack.us/img839/3075/dsc0143ju.jpg


Samiczka?
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 27 2013 05:07am
Quote (myr00n @ Jan 27 2013 12:43pm)
Samiczka?


Tego jeszcze nie wiem :D

Potrafisz seksować?
Postaram się zrobić zdjęcie "od spodu".
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 27 2013 07:15am
Quote (Last_Hope @ 27 Jan 2013 12:07)
Tego jeszcze nie wiem :D

Potrafisz seksować?
Postaram się zrobić zdjęcie "od spodu".


Zrób, ze zdjęć raczej się zobaczy. Jeżeli masz wylinkę jeszcze, to rozprostuj tę część od odwłoku i poszukaj spermateki. Tak jest o wiele prościej ;)
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Jan 27 2013 07:22am
Quote (t0xy @ 26 Jan 2013 01:32)
kiedys po suficie mi pajak chodzil taki dosyc duzy jak polowa dloni i chcialem go zajebac i mi na leb skoczyl

to to byla przygoda  :cry:

Scolopendra:

http://www.spidy.goliathus.com/foto/0707_Scolopendra_spec_stripped_legs2.jpg


ja pierdole ;D
jakbym coś takiego zobaczył gdzieś w mieszkaniu, to spierdalając zabiłbym się o drzwi wyjściowe
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 27 2013 07:44am
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Jan 27 2013 07:55am
Ja moze niedlugo wrzuce filmik mojej gieni na randce z myszka :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 27 2013 08:51am
Quote (BakaX @ 27 Jan 2013 14:55)
Ja moze niedlugo wrzuce filmik mojej gieni na randce z myszka :)


Lepiej nie. Szczerze nie wiem po co karmić myszami pająka.
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Jan 27 2013 08:53am
Quote (myr00n @ 27 Jan 2013 16:51)
Lepiej nie. Szczerze nie wiem po co karmić myszami pająka.


ogolnie karmie karaczanami madagaskarskimi, ale z ciekawosci chcialbym dac :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 27 2013 08:57am
Quote (BakaX @ 27 Jan 2013 15:53)
ogolnie karmie karaczanami madagaskarskimi, ale z ciekawosci chcialbym dac :)


Szkoda i myszy i pająka, bo myszy bywają zwyczajnie szkodliwe. Później pająki padają na ds, nie mówiąc o tym, że wapń nie jest przyswajany przez pająka i osadza mu się np. w stawach. Dawaj jej madagaskary.
Go Back To Polska Topic List
Prev1202203204205206268Next
Add Reply New Topic New Poll