d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1201202203204205469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,605
Joined: Oct 11 2012
Gold: 5,127.00
Jun 9 2013 10:51am
Quote (Cynicfm @ 9 Jun 2013 18:46)
Nie wiem czy to dobry czas, ale mój cel to mieć 5km w mniej niż 25minut. Potem kłade lachę na bieganie i zajmę się czymś innym chyba, może rolki sobie kupię, nie wiem jeszcze.


no nie wiem, ja normalnie nie biegałem regularnie, ostatnio zacząłem z kolegą, pierwsze biegi były słabe - wiadomo, 5km w 34min~ dwa tyg potem mieliśmy koło 29min
no a teraz idzie lepiej, ale nie aż tak bardzo, cały czas ~28min :D

This post was edited by Dexter04 on Jun 9 2013 10:51am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 9 2013 10:52am
Quote (Cynicfm @ 9 Jun 2013 18:46)
Nie wiem czy to dobry czas, ale mój cel to mieć 5km w mniej niż 25minut. Potem kłade lachę na bieganie i zajmę się czymś innym chyba, może rolki sobie kupię, nie wiem jeszcze.


Po co odstawiać, biegaj i łącz bieganie z innymi sportami. :)
Gratulacje pobicia swoje czasu i zrobienia życiówki.
Edit:
Czas to indywidualna kwestia, nie jest źle ale zawsze może być lepiej.

This post was edited by b0b3k on Jun 9 2013 10:52am
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Jun 9 2013 10:54am
Quote (b0b3k @ Jun 9 2013 06:52pm)
Po co odstawiać, biegaj i łącz bieganie z innymi sportami. :)
Gratulacje pobicia swoje czasu i zrobienia życiówki.
Edit:
Czas to indywidualna kwestia, nie jest źle ale zawsze może być lepiej.


Dzięki za graty :)

Jeszcze nie wiem, jak z tym bieganiem, bo sprawia mi tą niezłą frajdę.
Member
Posts: 3,605
Joined: Oct 11 2012
Gold: 5,127.00
Jun 9 2013 10:57am
Quote (Cynicfm @ 9 Jun 2013 18:54)
Dzięki za graty :)

Jeszcze nie wiem, jak z tym bieganiem, bo sprawia mi tą niezłą frajdę.


I tak ma być!
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jun 9 2013 11:02am
to sobie dzis kobiety nie pobiegaja w Warszawie :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 9 2013 12:34pm
Dzisiaj tylko 30.5m, jakieś 5.8km.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 9 2013 12:36pm
Quote (Fatality-SoF @ 9 Jun 2013 19:02)
to sobie dzis kobiety nie pobiegaja w Warszawie :D


??
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 9 2013 12:37pm
Quote (Grigo @ Jun 9 2013 08:36pm)
??



Jakiś nocny bieg dla pań miał dzisiaj być w Warszawie, ale trochę wody najebało.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 9 2013 12:41pm
Quote (Rafalek @ 9 Jun 2013 20:37)
Jakiś nocny bieg dla pań miał dzisiaj być w Warszawie, ale trochę wody najebało.


Aha :rolleyes:
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 9 2013 12:44pm
U mnie z biegania dziś nie wyszło nic. Boli mnie jakieś ścięgno w tylnej części uda, tak cały dzień. Może jutro przestanie to się nadrobi :) wolę jeden dzień odpuścić niż później z przymusu odpoczywać dłuższy czas.
Pozdrawiam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1201202203204205469Next
Add Reply New Topic New Poll