Quote (Rafalek @ 8 Jun 2013 19:06)
Prawie się zjebałem ze schodów dzisiaj w domu i teraz mnie stopa rwie jak staję, a powinienem dzisiaj pobiegać, nie wiem co bendzie..

Przypomniała mi się też reklama Snickersa czy co to było.
Ja dzisiaj trafiłem na jakiegoś zaskrońca jak biegłem
