d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1199200201202203469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 6 2013 02:19pm
Quote (Latwiak @ Jun 6 2013 09:18pm)
iso link do rywalizacji na endo


Pm b0b3k :) on jest szefem :P
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 7 2013 01:43am
ktoś wybiera się na parkrun w sobotę?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 7 2013 03:09am
Ja mam szkołę niestety :(
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 7 2013 07:55am
Quote (arachno_m @ Jun 7 2013 08:43am)
ktoś wybiera się na parkrun w sobotę?


U mnie w mieście tego nie organizują :/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 7 2013 08:32am
jutro bede mial wreszcie chwile to pobiegam
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jun 8 2013 07:52am
Udane sobotnie starty:
parkrun - 18:40 / 5km (3 msc. open)
OMW - 24:50 / 5,4km (raczej zabawa biegowa z kamerą), ale ostatnie 200m - 2:15/km na budziku :)

This post was edited by arachno_m on Jun 8 2013 07:53am
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Jun 8 2013 09:46am
Bierzecie udział w ogólnopolskim teście Coopera? Ja jutro będę miał swoje podejście, pierwszy bieg na "poważnie" po maratonie i kontuzji, chcę dobiec, jeżeli kolano pozwoli - a jeżeli będę czuł stabilność, to może pokuszę się o jakiś fajny rezultat.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 8 2013 10:27am
ja dziś po tygodniowej przerwie biegałem, narzuciłem znowu za szybkie tempo na początku i potem było trochę kiepsko :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 8 2013 11:06am
Prawie się zjebałem ze schodów dzisiaj w domu i teraz mnie stopa rwie jak staję, a powinienem dzisiaj pobiegać, nie wiem co bendzie..
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 8 2013 11:09am
Quote (Rafalek @ 8 Jun 2013 19:06)
Prawie się zjebałem ze schodów dzisiaj w domu i teraz mnie stopa rwie jak staję, a powinienem dzisiaj pobiegać, nie wiem co bendzie..




Przypomniała mi się też reklama Snickersa czy co to było.

Ja dzisiaj trafiłem na jakiegoś zaskrońca jak biegłem :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1199200201202203469Next
Add Reply New Topic New Poll