Quote (bushlick @ 8 Apr 2013 20:41)
rofl ja mam konta po 20 gier, na ktorych rozdalem po 200+ reportow (wszyscy w gierce + jeszcze ci co sie nie wczytuja). nigdy nic nie wpisuje, zawsze zaznaczam feed + flame i ciesze sie gdy po kazdej grze dostaje powiadomienie ze jakis typ dostal low prio

lol, mi powiadomienie przychodzi tylko jak dokladnie opisze ameby, ktore reportuje
czy aby nie grasz na asia hc cl?......
/e; 1/1 mouz vs tl. bylby juz final dla tl, ale nikt cancerlancera nie zbanowal
This post was edited by Tradek_Mk on Apr 8 2013 01:49pm