d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1199200201202203672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 8 2013 12:06pm
Quote (blejdowy @ Apr 8 2013 07:04pm)
4 deny, nie popisałeś się


no deny huj ale bh dostal na pape i tak
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 8 2013 12:07pm
na cm ludzie sa zdecydowanie bardziej ogarnieci, kery keruja, suporty suportuja zyc nie umierac i wiekszosci sytuacji sie nie sapia o byle gowno i takze polecam grac na amerykamskich serwach

This post was edited by Longer88 on Apr 8 2013 12:11pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 8 2013 12:08pm
http://www.twitch.tv/thepremierleague
przypominam, wlasnie rusza liquid vs mouz.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Apr 8 2013 01:24pm
co powiecie na wspaniala partie, gdzie wasz slark najpierw jakims sposobem ginie na midzie od pudga 1v1 jakies 5 razy, nastepnie strzela foszka, donuje wrogom divine rapiera, a jak widzi ze go odebralismy i zaczynamy wygrywac idzie farmic przez 20 minut i donuje kolejnego... no ja pierdole, wygrana gra przejebana przez retarda ze swojego teamu...
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 8 2013 01:26pm
Quote
co powiecie na wspaniala partie, gdzie wasz slark najpierw jakims sposobem ginie na midzie od pudga 1v1 jakies 5 razy, nastepnie strzela foszka, donuje wrogom divine rapiera, a jak widzi ze go odebralismy i zaczynamy wygrywac idzie farmic przez 20 minut i donuje kolejnego... no ja pierdole, wygrana gra przejebana przez retarda ze swojego teamu...


jakos mnie to nie dziwi
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 8 2013 01:27pm
Quote (fro5tbite @ 8 Apr 2013 20:24)
co powiecie na wspaniala partie, gdzie wasz slark najpierw jakims sposobem ginie na midzie od pudga 1v1 jakies 5 razy, nastepnie strzela foszka, donuje wrogom divine rapiera, a jak widzi ze go odebralismy i zaczynamy wygrywac idzie farmic przez 20 minut i donuje kolejnego... no ja pierdole, wygrana gra przejebana przez retarda ze swojego teamu...


swoj ciagnie do swego, ale jakby taki smiec mi sie trafil dostalby reporta z opisem na pol strony kurwa
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 8 2013 01:28pm
Quote
swoj ciagnie do swego, ale jakby taki smiec mi sie trafil dostalby reporta z opisem na pol strony kurwa


dont hef to be med its only gejm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 8 2013 01:41pm
rofl ja mam konta po 20 gier, na ktorych rozdalem po 200+ reportow (wszyscy w gierce + jeszcze ci co sie nie wczytuja). nigdy nic nie wpisuje, zawsze zaznaczam feed + flame i ciesze sie gdy po kazdej grze dostaje powiadomienie ze jakis typ dostal low prio :D
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 8 2013 01:43pm
Quote (bushlick @ 8 Apr 2013 20:41)
rofl ja mam konta po 20 gier, na ktorych rozdalem po 200+ reportow (wszyscy w gierce + jeszcze ci co sie nie wczytuja). nigdy nic nie wpisuje, zawsze zaznaczam feed + flame i ciesze sie gdy po kazdej grze dostaje powiadomienie ze jakis typ dostal low prio :D


lol, mi powiadomienie przychodzi tylko jak dokladnie opisze ameby, ktore reportuje
czy aby nie grasz na asia hc cl?......

/e; 1/1 mouz vs tl. bylby juz final dla tl, ale nikt cancerlancera nie zbanowal

This post was edited by Tradek_Mk on Apr 8 2013 01:49pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 8 2013 01:55pm
kiedys sie bawilem w granie do 1 deada na nowych kontach, a na dodatek wszystkich reportowalem. teraz czasami zagram puba z jakimis klapsonami z roku, a tak to cw, analizowanie repow i practise na singlu

This post was edited by bushlick on Apr 8 2013 01:56pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1199200201202203672Next
Add Reply New Topic New Poll