d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1192021222340Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:05am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 11:04am)
no popacz, ja juz 12min i dopiero 1k ludzi minalem


to chujowo bo wlasnie crasha dostałem :D
/e bez kolejki wszedlem klol

This post was edited by Lander on May 1 2013 03:06am
Member
Posts: 463
Joined: Oct 31 2010
Gold: 64.75
May 1 2013 03:08am
gierka wygląda obiecująco
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:08am
o super, a ja z 2500 miejsca nagle wskoczylem na 150k
/e to jakis bug bo juz jest 1k

This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 03:12am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 1 2013 03:12am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 10:08am)
o super, a ja z 2500 miejsca nagle wskoczylem na 150k


dokladnie to samo, lol
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:18am
k jak np dostaneisz dc albo crasha jak jestes w jakiejs grupowej instancji, arena skirmish czy cos to masz priorytet.

a z pvp beka, zagralem arene teraz i za wina 2k expa dostalem :D Walczy się nawet fajnie
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:19am
Quote (blejdowy @ 1 May 2013 10:12)
dokladnie to samo, lol


jaki masz lvl? grasz na dragonie? mozna pograc razem jbc na tsie
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:21am
jakie macie levele cygany
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 1 2013 03:23am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 10:19am)
jaki masz lvl? grasz na dragonie? mozna pograc razem jbc na tsie


hm, jakis low gram klerykiem wczoraj tylko stworzylem postac i doszedlem tdo pierwszeo miasta, 3 chyba? Ale teraz raczej bede nerdzil caly dzien ; p

/e ale na tsa jak cos moge wejsc, nie iwem jak szybko tam lvle leca i czy dam rade Cie dogonic ;d

This post was edited by blejdowy on May 1 2013 03:26am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 03:27am
polecam oszczędzać piniendze na mounta, na 20 leveru jest i 5 goldenow kosztuje z tego co widze
+
co godzine mozna sie modlic przy kapliczce, z modlitwy moze wyjsc np 1,250 astralnych diamentuw + mniejsze nagrody
/e jest voice czat ingame dla party zaimplementowany chyba

This post was edited by Lander on May 1 2013 03:27am
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 1 2013 03:28am
ta gra to podroba wowa, questy i jeszcze mounty, cosby nowego wprowadzili a tak to kolejny rift
Go Back To Polska Topic List
Prev1192021222340Next
Closed New Topic New Poll