Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 10:19am)
jaki masz lvl? grasz na dragonie? mozna pograc razem jbc na tsie
hm, jakis low gram klerykiem wczoraj tylko stworzylem postac i doszedlem tdo pierwszeo miasta, 3 chyba? Ale teraz raczej bede nerdzil caly dzien ; p
/e ale na tsa jak cos moge wejsc, nie iwem jak szybko tam lvle leca i czy dam rade Cie dogonic ;d
This post was edited by blejdowy on May 1 2013 03:26am