d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev11920212223416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Mar 28 2011 12:18pm
Quote (kszak @ Mar 28 2011 06:06pm)
takie napięcie, że nie wiem, czy się iść odlać :o


na pewno zdazysz
Member
Posts: 3,827
Joined: Sep 11 2006
Gold: 2,800.13
Mar 28 2011 12:18pm
Quote (Neo_mat @ Mar 28 2011 06:17pm)
Juz dziala !


nie dziala:(
Member
Posts: 3,437
Joined: Jan 26 2010
Gold: 122.00
Mar 28 2011 12:18pm
here SOSO BLizz pm do mnie
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Mar 28 2011 12:18pm
skoro mam tu taką atencję: co to za bramka "Classic beta"?

nie grałem w d2 od pamiętnej fali banów w 2008.
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Mar 28 2011 12:19pm
Quote (kszak @ Mar 28 2011 06:18pm)
skoro mam tu taką atencję: co to za bramka "Classic beta"?

nie grałem w d2 od pamiętnej fali banów w 2008.


przed 1.13 weszla do uzytku :)
Member
Posts: 27,499
Joined: Dec 29 2009
Gold: 31,000.00
Mar 28 2011 12:19pm
jeszcze nie dziala?
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Mar 28 2011 12:19pm
Quote (Jam_jest_PRO @ 28 Mar 2011 20:19)
jeszcze nie dziala?


nie
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 28 2011 12:19pm
Quote (Jam_jest_PRO @ 28 Mar 2011 20:19)
jeszcze nie dziala?


jeszcze nie.
Member
Posts: 3,836
Joined: Mar 24 2010
Gold: 746.00
Mar 28 2011 12:19pm
Quote (Jam_jest_PRO @ Mar 28 2011 07:19pm)
jeszcze nie dziala?


Dalej nie masz druzyny ;x?
Member
Posts: 15,470
Joined: Apr 13 2007
Gold: 249.00
Mar 28 2011 12:19pm
Quote (Jam_jest_PRO @ 28 Mar 2011 18:19)
jeszcze nie dziala?


nie
Go Back To Polska Topic List
Prev11920212223416Next
Closed New Topic New Poll