Quote (Bodziuu @ 4 Feb 2011 21:55)
i jak sprzęcior?
z pudła brzmi elegancko, piec został niestety u kumpla, który wybył gdzieś i będzie jutro. poobijana strasznie, ale huj. aktywna elektronika EMG świeżo założona. jutro będę coś grał z kumplami, to napiszę dokładnie w gitarowym topicu
