d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev11920212223476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 08:18am
Quote (fatality818181 @ Jun 30 2010 02:16pm)
ya, rly.

zeby kazdy wiedział kto jest kto, taka umowa była


sry than, nie czytałem na bieżąco :rolleyes:
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 08:20am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 16:18)
sry than, nie czytałem na bieżąco :rolleyes:


to zien nick,tam gdzies jest taka opcja, przyjąłem Cie na razie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 08:20am
zaczynam rzondzic uni muchuechue

1 (Miejsce 573 z 1.733)
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 08:21am
Quote (Patryk1991 @ 30 Jun 2010 16:20)
zaczynam rzondzic uni muchuechue

1 (Miejsce 573 z 1.733)


idz do szkoły :mad:

spojrz kto jest 2 miejsca wyzej :)

This post was edited by fatality818181 on Jun 30 2010 08:21am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 08:22am
no ide bo i tak nie moge nic budowac i mam 350 krysi bo zrobilem 3/1/0/2 xD
qrwa ygladam jakbym balowal przez tydzien bo sie nie wyspalem :lol:

This post was edited by Patryk1991 on Jun 30 2010 08:23am
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,496.00
Jun 30 2010 08:28am
podanie złożone.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 08:29am
Quote (Hubas @ 30 Jun 2010 16:28)
podanie złożone.


same here, dopiero wrocilem z miasta wiec dopiero zaczynam :x
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 08:32am
przypominam zebyscie sobie sciagnej greasmonkey i antigame bardzo przydatne
cos w tym neogame
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 08:36am
Podanie zlozone.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 08:37am
sojusz JSP tag JSP?
Go Back To Polska Topic List
Prev11920212223476Next
Add Reply New Topic New Poll