Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 17:27)
mam pytanie odnosnie halo 3 odst bo planuje kupic
co jest w tej grze zawarte
nowa kampania i co jeszcze ?
jak jest zz multi ?
multi to samo co w halo 3, kampania narazie mi sie podoba ( 2 mijse koncze bo czasu nie mialem ), w pudelku milaem plytke kampani i multi. Na plytce z kampania mozna grac w bete halo reach co ogromnie podoba mi sie