d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev11920212223207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 27 2010 04:55pm
jak te z paczki to tylko mozna rozmawiac ale sa takie co mozna podlaczyc i wszystko w nich slyszec ale nie wiem czy nie trzeba jakos kablami sie bawic zeby to wlyszec
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 28 2010 02:48pm
qrwa bylem w sklepie zeby kupic blur za 10 zielonych podchodze do kasierki a ona muwi 36 -.-
a wszystkie kupony mialem @.@
i nie kupilem :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 06:28pm
tutaj fajny poradnik znalazlem na szybki mt i farming :)

http://board.ogame.pl/?page=Thread&postID=13888384
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 10:24pm
wkoncu golda mam :D
i nawet tanio za 35 a wszedzie za 50 sprzedaja ^^
na amazon kupilem jakby pytal kto
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Jul 1 2010 09:20am
a ja mam jeszcze jedno konto do stworzenia na miesiac golda B)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:21am
ja 2 dnit emu stworzylem konto i headshoty na nim sprzedaje 5 fg za gre hehe
akurat troche fg zarobie bo niechce mi sie przedawac d2 itemow ;/
prawie wszystko idzie za 1fg a mam z 10 mulow
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 1 2010 09:22am
suzkam 3 osob do przejścia Halo3 : ODST na legendary od początku.

GT: m4rc1n3k
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:27am
mam pytanie odnosnie halo 3 odst bo planuje kupic
co jest w tej grze zawarte
nowa kampania i co jeszcze ?
jak jest zz multi ?
btw dodam ci
gt:tallkido

This post was edited by Patryk1991 on Jul 1 2010 09:28am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 1 2010 09:29am
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 17:27)
mam pytanie odnosnie halo 3 odst bo planuje kupic
co jest w tej grze zawarte
nowa kampania i co jeszcze ?
jak jest zz multi ?


multi to samo co w halo 3, kampania narazie mi sie podoba ( 2 mijse koncze bo czasu nie mialem ), w pudelku milaem plytke kampani i multi. Na plytce z kampania mozna grac w bete halo reach co ogromnie podoba mi sie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:30am
a beta halo reach juz dawno sie skoncyzla z tego co slyszalem ? :P
to pewnie sobie kupie h odst w tym lub nastepnym tygodniu
Go Back To Polska Topic List
Prev11920212223207Next
Add Reply New Topic New Poll