Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 15:50)
http://www.youtube.com/watch?v=pTZWtLi_Eo8
No cóż, początki Oi w Polszy.
Od kiedy BTM to Oi

?
Naprzód, naprzód, naprzód chłopcy, naprzód BTM. Wyjebiemy wszystkich obcych, Polska jedna jest. Bierzcie pałki, bierzcie kije, bierzcie co się da, zajebiemy obce żmije gdy nadejdzie czas.
To nasza duma, to nasza polska krew.
I tak dalej...