d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev11920212223127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 7 2009 07:33am
Quote (pawlosek @ Tue, Oct 6 2009, 11:16pm)
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN :D



W moim odczuciu pierwsza - Rage Against the Machine, a później Renegades, czyli, jak na razie - ostatnia. :
)


VOUCH

http://www.youtube.com/watch?v=RatQ1u--IxE
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2009 07:41am
Quote (Rzoolberd @ Wed, 7 Oct 2009, 15:30)
http://www.youtube.com/watch?v=UzvzzWvRBuUhttp://www.youtube.com/v/UzvzzWvRBuUhttp://www.youtube.com/v/UzvzzWvRBuU

lato z browarem i chuj :Wub:


Kurwa, jak ja kocham ten utwór ;)
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 7 2009 07:50am


No cóż, początki Oi w Polszy.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2009 07:53am
Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 15:50)
http://www.youtube.com/watch?v=pTZWtLi_Eo8

No cóż, początki Oi w Polszy.


Od kiedy BTM to Oi :o ?

Naprzód, naprzód, naprzód chłopcy, naprzód BTM. Wyjebiemy wszystkich obcych, Polska jedna jest. Bierzcie pałki, bierzcie kije, bierzcie co się da, zajebiemy obce żmije gdy nadejdzie czas.
To nasza duma, to nasza polska krew.

I tak dalej...
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 7 2009 07:58am
Quote (Hate_Me @ Wed, Oct 7 2009, 03:53pm)
Od kiedy BTM to Oi :o ?

Naprzód, naprzód, naprzód chłopcy, naprzód BTM. Wyjebiemy wszystkich obcych, Polska jedna jest. Bierzcie pałki, bierzcie kije, bierzcie co się da, zajebiemy obce żmije gdy nadejdzie czas.
To nasza duma, to nasza polska krew.

I tak dalej...


To Oi zabarwiony narodowo, chuligański band.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2009 07:59am
Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 15:58)
To Oi zabarwiony narodowo, chuligański band.


To tak jak Prawy Prosty?
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
Oct 7 2009 08:00am
na 'teledysku' fragment z filmu Skinhead Atitude, zadyma z policja, przed koncertem Los Fastidios



This post was edited by Kult91 on Oct 7 2009 08:01am
Member
Posts: 3,509
Joined: Aug 21 2009
Gold: 12.22
Oct 7 2009 08:01am
a ja słucham punk-rocka (Blink 182, Sum 41, Plus 44, Green Day, Bowling for Soup, Gob, Fenix Tx, Cauterize), punka (The Distillers), Alternative Punka (Anti-Flag, Billy Talent) i hardcore punka (Comeback Kid)

This post was edited by Melcma_Fajny_Mis on Oct 7 2009 08:03am
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 7 2009 08:01am
Quote (Hate_Me @ Wed, Oct 7 2009, 03:59pm)
To tak jak Prawy Prosty?


No coś tędy, tylko, że PP prezentuje tekstowo znacznie wyższy poziom niż BTM.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2009 08:01am
Quote (Kult91 @ Wed, 7 Oct 2009, 16:00)
na 'teledysku' fragment z filmu Skinhead Atittude, zadyma z policja, przed koncertem Los Fastidios

http://www.youtube.com/watch?v=HqSjbppUblshttp://www.youtube.com/v/HqSjbppUblshttp://www.youtube.com/v/HqSjbppUbls


Jeszcze tekst oddzielnie by się przydał albo jakaś lepsza wersja ;D

Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 16:01)
No coś tędy, tylko, że PP prezentuje tekstowo znacznie wyższy poziom niż BTM.


Ale nie można się nie zgodzić, że obie kapele są zajebiste :p

This post was edited by Hate_Me on Oct 7 2009 08:02am
Go Back To Polska Topic List
Prev11920212223127Next
Add Reply New Topic New Poll