Quote (Pozer @ 16 Jun 2019 10:29)
Jestem bardzo spokojny, ale zaczyna mnie lekko irytowac ta ich obsesja na moj temat, nawet w niedziele nie robia sobie przerwy :mellow:
napisałbym tekst w stylu "ale jakbyś im nie odpisywał za każdym razem czy coś to by sobie dali spokój" ale doszedłem do wniosku że nie HAHA NIE NAPISZE TEGO I NIE MAM ZAMIARU PODAWAĆ POWODU. i zapytacie pewnie w stylu hej a czemu tego nie napiszesz hmmmm?? otóż dochodzę do wniosku że mam tutaj na forum do czynienia ze sporą ilością trolli internetowych którzy robią sobie ze mnie jaja i myslą że na to pójdę, otóż niespodzianka przejrzałem was na wylot koziołki matołki pachołki hahaha zdemaskowani