d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Witam, Mam Pytanko
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 253
Joined: Mar 22 2019
Gold: 0.00
Jun 9 2019 11:46am
Nie pamietam kiedy ostatnio pisałem na jsp z komputera. Czasami coś napisze z telefonu, ale wchodzę raz na pare dni
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 9 2019 12:11pm
Quote (SpoilsSeeker @ 9 Jun 2019 16:15)
Co wami kurwa kieruje, że od 10 lat wchodzicie codziennie na to samo forum żeby pierdolić te same kocopoły?


wchodze tu tylko po to żeby orać takich typów jak ty i pamietaj że od tego momentu cie obserwuje (już po tobie)
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 9 2019 12:27pm
Zeby zydy sie mialy o co gluoio pytac
Member
Posts: 37,054
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 9 2019 01:58pm
Ciężko się odzwyczaić. Jak mam 5 min przerwy od czegoś to wpadam
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Jun 10 2019 04:21am
wolę to, niż grać w jakieś gierki.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll