dziękuje za wszystkie komentarze, są bardzo przyjazne, a co najwazniejsze sprawiaja, że moj temat jest bardziej popularny. Kocham was wszystkich i czekam na kolejne propozycję " co mozna robic w pazdzierniku " ehhh u mnie pada deszcz, a grzybów nie ma w ogóle...mam nadzieję, że jeszcze się pojawią to zjem pyszny sos grzybowy
