Eeee... wchodze sobie na forum i widze ze mam o ponad 50 fg wiecej wtf?

naprawde niewiem czemu wyslaliscie mi fg.. tzn wiem ;p piszecie ze ta historia was rozśmieszyła, w sumie to ja chciałem uzyskać wrecz odwrotny efekt, a wyszlo ze topic stał sie niezłym dowcipem

anyway, dzieki za fg choc nie było to potrzebne no ale teraaz kupie kumplowi enigme, albo dam mu swoja xD
ps. to chyba teraz beda ludzie pisac buildy na
forest barba ^^