d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan - Walka O Dominacje C.d. > Tym Razem Grafika
Prev123459Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 09:15am
wiadomo, ze twoja lepsza, bo sam ci ja doradzalem tydzien temu. tak czy siak - ja kupowalem moja grafike ponad rok temu, kiedy kosztowala tyle co 6970 teraz.

/e: QQ, bo w 3dmarku dalej mnie nie potrafisz wyprzedzic trololol

This post was edited by BeQuiet on Mar 19 2011 09:16am
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:16am
Quote (BeQuiet @ Mar 19 2011 04:15pm)
wiadomo, ze twoja lepsza, bo sam ci ja doradzalem tydzien temu. tak czy siak - ja kupowalem moja grafike ponad rok temu, kiedy kosztowala tyle co 6970 teraz.


Doradzałeś mi zasilacz a 6950 to już samodzielnie wybrałem...
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:16am
obie smierdza bieda
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:17am
Quote (BeQuiet @ Mar 19 2011 04:15pm)
/e: QQ, bo w 3dmarku dalej mnie nie potrafisz wyprzedzic trololol

Jakbym podkręcał to byś się rozglądał, gdzie zniknałem - tak daleko bym cie wyprzedzil ;o

Quote (HillOvCypress @ Mar 19 2011 04:16pm)
obie smierdza bieda


twoja mać

This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 09:18am
Member
Posts: 7,248
Joined: Dec 14 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 19 2011 09:18am
no life race
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Mar 19 2011 09:19am
Fajna karta ale tylko prąd Ci ciągnie bo nie sądze, że aż tak Ci jest przydatna skoro spamujesz na jsp i katujesz jakieś marne gry ;)
A i oczywko Twoja jest lepsza ale nie ma w tym specjalnego poza tym, kto ma bogatszych rodziców :)

This post was edited by RoiCCrX on Mar 19 2011 09:20am
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:23am
Quote (RoiCCrX @ Mar 19 2011 04:19pm)
Fajna karta ale tylko prąd Ci ciągnie bo nie sądze, że aż tak Ci jest przydatna skoro spamujesz na jsp i katujesz jakieś marne gry ;)

Mylisz się.
Quote (RoiCCrX @ Mar 19 2011 04:19pm)
A i oczywko Twoja jest lepsza ale nie ma w tym specjalnego poza tym, kto ma bogatszych rodziców :)

Sam place za swoje rachunki i przyjemnosci.

This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 09:23am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 19 2011 09:24am
Quote (PROPERTY_OF_THE_STIG @ Mar 19 2011 03:38pm)
obydwie low.
null vote


this
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 09:28am
c[_].
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Mar 19 2011 09:32am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 05:23pm)
Mylisz się.

Sam place za swoje rachunki i przyjemnosci.


Moja karta to max 58W Twoja 200W a wszystko mi na niej chodzi ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev123459Next
Closed New Topic New Poll