Quote (Bodziuu @ Oct 15 2010 10:36pm)
moja masa > Twoja


ale muwimy o pajonku !

Quote (MadZombie @ Oct 15 2010 10:37pm)
Ja bym go nazwał Reksio.
dalem jej na imie Rogal (to samica)
fake e: NIE MA TO ZADNYCH POWIAZAN Z NICKIEM NASZEGO KOFFANEGO MODA ELO MACIEJU !

Quote (Damundo @ Oct 15 2010 10:38pm)
Lubiem takie pieski. Suodkie są

/e gz ośmionoga

This post was edited by HillOvCypress on Oct 15 2010 04:40pm