☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev
1
2
3
4
5
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3296
Replies: 133
Track Topic
Czaki_majster
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
1.00
#21
Aug 8 2010 11:32am
patszcie na moja poids mam jusz ot
Leothyr
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#22
Aug 8 2010 11:33am
Quote (Patryk1991 @ Aug 8 2010 06:29pm)
u mnie jakoś działa
tutaj chodzi a nie wiem co biega
Nie zauważyłeś błędu chyba.
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#23
Aug 8 2010 11:35am
Quote (Leothyr @ 8 Aug 2010 13:33)
Nie zauważyłeś błędu chyba.
zauważłem ten błąd w sygnie a posta nie czytalem ale teraz widze
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#24
Aug 8 2010 11:36am
Staram sie pisac poprawnie, ale czasem z rozpedu przestawie literki, czasami nie chce mi sie edytowac. Polskich znakow nie uzywam, gdyz to forum miedzynarodowe oraz tak jest mi wygodniej.
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#25
Aug 8 2010 11:38am
Piszę poprawnie, nn żadnych kodów, wypad.
Asdfix
Member
Posts: 2,636
Joined: Dec 25 2009
Gold
:
0.00
#26
Aug 8 2010 11:39am
umiem pisać w ojczystym języku.
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#27
Aug 8 2010 11:39am
Quote (pawlosek @ 8 Aug 2010 13:38)
Piszę poprawnie, nn żadnych kodów, wypad.
ale lepszy taki kod niż ten co teraz masz
kabzel
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold
:
1.00
#28
Aug 8 2010 11:41am
Piszę poprawnie po polsku!
aaaaaaa nie do konca
Czaki_majster
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
1.00
#29
Aug 8 2010 11:41am
Quote (Patryk1991 @ Aug 8 2010 07:39pm)
ale lepszy taki kod niż ten co teraz masz
http://img638.imageshack.us/img638/2606/214ccjl.jpg
a aj mmma ajfny?
This post was edited by Czaki_majster on Aug 8 2010 11:43am
RooFtii
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold
:
3,537.58
#30
Aug 8 2010 11:41am
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:35)
zauważłem ten błąd w sygnie
a posta nie czytalem
ale teraz widze
"czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'."
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact