Quote (Rogal @ Aug 2 2010 08:57pm)
dla jasnosci to ja poprosilem Sparka o zalozenie tego tematu
i jesli nie uszanujecie tego ze zostal przyklejony sprawie ze ten temat zniknie i nie bedzie nowych
Czyli możemy mieć temat taki albo żadnego, kk.
Quote (Shald @ Aug 2 2010 08:49pm)
a nie mogles usunac spam z tamtego tematu i wkleic? czy koniecznie chciales miec swoj nick w przyklejonych?]
This.
+
Cos co widzialem kiedys w
poprzednim temacie i mnie rozbawiło do lez.
http://www.youtube.com/watch?v=BCgbYnNAbSMThis post was edited by TDI on Aug 2 2010 08:16pm