d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Myślicie O Niedawnej Dramie?
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 17 2010 02:12am
prszę o streszczenie cuz muj musk w takiej temperaturze nie pracuje
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 17 2010 02:24am
troche bylo mi jej zal, ale jak zobaczylem to http://www.youtube.com/watch?v=_jOmYq3lh_E&feature=player_embedded#at=63 , to przestalo
siara w bani

This post was edited by Czarnuch on Jul 17 2010 02:25am
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Jul 17 2010 02:28am
Tez mi drama jak nikt nic nie wie...
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 17 2010 02:29am
mistrzostwo swiata, szkoda ze oni nie wygrali
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jul 17 2010 02:30am
Ta co sie 3ma do tej pory z fonem jest ciekawsza
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Jul 17 2010 02:37am

Nie chciało mi się szukać kota a to było pod ręką :bouncy:
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Jul 17 2010 02:43am
japierdole
skad sie tacy ludzie biora
zaorac
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Jul 17 2010 03:06am
moze ktos opisze ta drame bo prawie nikt nic nie wie
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 17 2010 03:06am
Nie wiem nic o żadnej dramie :O
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Jul 17 2010 03:15am
Quote (Hate_Me @ 17 Jul 2010 11:06)
Nie wiem nic o żadnej dramie :O


/Kerligirl13 przeczytaj calosc :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

umarlem :DDDDDDDDDDDD

This post was edited by SchoolOfRock on Jul 17 2010 03:16am
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll