d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Debata Z Rogalem
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Jun 25 2010 01:36pm
Quote (groch55 @ 25 Jun 2010 21:36)
A user z pl sekcji za spam na ich forum  + 10% wylapuje??


Tak.

Quote (Pietrzus @ 25 Jun 2010 21:36)
wydaje mi si ze to dziala w obie strony :)


Niestety nie.

This post was edited by SaintX on Jun 25 2010 01:37pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:36pm
Quote (SaintX @ 25 Jun 2010 21:34)
Pytanie #2:

Czemu Gery mogą spamować na naszej sekcji ile chcą? :(

/e: Gery mogą tu więcej niż na własnej sekcji :/


o to kiedys pytalem, zasada zero tolerancji objeci sa tylko polacy, inni moga robic co chca... na jakiej podstawie stwierdza sie kto jest polakiem nie wiem niestety
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Jun 25 2010 01:36pm
Quote (SaintX @ Jun 25 2010 07:34pm)
Pytanie #2:

Czemu Gery mogą spamować na naszej sekcji ile chcą? :(

/e: Gery mogą tu więcej niż na własnej sekcji :/


wydaje mi si ze to dziala w obie strony :)
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jun 25 2010 01:37pm
Quote (SaintX @ Jun 25 2010 07:34pm)
Pytanie #2:

Czemu Gery mogą spamować na naszej sekcji ile chcą? :(

/e: Gery mogą tu więcej niż na własnej sekcji :/


O to,to !
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Jun 25 2010 01:37pm
Quote (Pietrzus @ Jun 25 2010 09:36pm)
wydaje mi si ze to dziala w obie strony :)


Niestety nie :(
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:37pm
Quote (groch55 @ 25 Jun 2010 21:36)
A user z pl sekcji za spam na ich forum  + 10% wylapuje??


raczej nie inaczej
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Jun 25 2010 01:37pm
Quote (groch55 @ 25 Jun 2010 20:36)
A user z pl sekcji za spam na ich forum  + 10% wylapuje??


tutaj ja moge pomoc :
Niemiecki mod pilnuje sekcji i stara sie karac tych, ktorzy chca ja zniszczyc
Polski mod to typowy polaczek, ktory probuje zgnebic swoich taka mentalnosc
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Jun 25 2010 01:38pm
Quote (twardy006 @ 25 Jun 2010 21:37)
tutaj ja moge pomoc :
Niemiecki mod pilnuje sekcji i stara sie karac tych, ktorzy chca ja zniszczyc
Polski mod to typowy polaczek, ktory probuje zgnebic swoich taka mentalnosc


Wyjdz, chce odpowiedzi Rogala, a nie insynuacji.

Przedstawiłem proste pytanie w temacie do dyskusji, no offence i chce aby tak z nim pozostało.

Dziękuje.
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Jun 25 2010 01:38pm
Quote (twardy006 @ Jun 25 2010 07:37pm)
tutaj ja moge pomoc :
Niemiecki mod pilnuje sekcji i stara sie karac tych, ktorzy chca ja zniszczyc
Polski mod to typowy polaczek, ktory probuje zgnebic swoich taka mentalnosc


cos w tym jest!
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 25 2010 01:40pm
od dyskutowania z modem są pm-y. zaraz powiadomię Rogala o tym temacie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll