Quote (twardy006 @ 25 Jun 2010 21:37)
tutaj ja moge pomoc :
Niemiecki mod pilnuje sekcji i stara sie karac tych, ktorzy chca ja zniszczyc
Polski mod to typowy polaczek, ktory probuje zgnebic swoich taka mentalnosc
Wyjdz, chce odpowiedzi Rogala, a nie insynuacji.
Przedstawiłem proste pytanie w temacie do dyskusji, no offence i chce aby tak z nim pozostało.
Dziękuje.