d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Skoro Już Nawinąłem Temat > O Ciuszkach Dzisiaj
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 1 2010 04:35am
oqrrrrrrrrrrwał/10
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 1 2010 04:41am
inny kolor i bez tego sznurka w kapturze i mogłaby się do czegoś nadać :P

dajcie znać jak znajdziecie
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Jun 1 2010 04:47am
zdecydowanie wole meskie ubrania
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jun 1 2010 05:43am
Prawie do kopania ziemniaków.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 1 2010 05:46am
Quote (Anarchy51 @ May 31 2010 10:51pm)
to fajnie by było jakby ktoś mi pomógł znaleźć jakiegoś polskiego dystrybutora Hollistera ( może u was w mieście jest albo coś )

a dokładniej szukam takiej koszuli :
http://www.hollisterco.com/hol/images/collection/36071_01_900_x.jpg


Ciężko będzie
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Jun 1 2010 05:47am
radziu przyjmuje w odbyt :(
Member
Posts: 11,991
Joined: Jan 5 2010
Gold: 12,540.00
Aug 4 2010 11:23am
Quote (szczypiorek @ Jun 1 2010 11:47am)
zdecydowanie wole meskie ubrania


to jest racja koszula z kaptorem ?? nie bardzo.. koszula to koszula niewymyslna i wypracowana:D
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 4 2010 11:24am
Nie wiem.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 4 2010 11:25am
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Aug 4 2010 11:25am
Skoro juz drugi raz nawinales to moze poszukaj oficjalnego tematu...

swoja droga, smieszne ubrania teraz robia.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll