d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jarocin / Woodstock / Węgorzewo / Inne Festiwale > Official Hookup Thread
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 795
Joined: Dec 24 2008
Gold: 11.11
Warn: 50%
May 21 2010 12:37pm
Ja opener tylko.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 21 2010 01:35pm
jesli wszystko pojdzie dobrze to Woodstock
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 21 2010 01:41pm
Ja jadę na Brutal Assault do Czech

Khold pisał że też jedzie
Member
Posts: 2,404
Joined: Mar 26 2010
Gold: 10.00
Warn: 30%
May 21 2010 02:08pm
o kurde ja jestem z wegorzewo az mnie ciarki przeszly jak to na jsp przeczytalem :< tak true story
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
May 21 2010 02:12pm
jak czas pozwoli to woodstock znow

a i nn sie spotykac z kims z forum, jade ze swoja ekipa
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
May 21 2010 03:57pm
za rok albo za 2 bym się wybral :o
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 21 2010 04:01pm
ja mozliwe ze woodstock, zobacze jak mi sie ze starymi ulozy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 21 2010 04:13pm
woodstock boski bo bedzie Papa Roach
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
May 21 2010 04:15pm
Quote (Pozer @ May 21 2010 10:13pm)
woodstock boski bo bedzie Papa Roach


Raz byli to ich wygwizdali i wszedł kto inny. Niestety nie pamiętam gdzie to czytałem :< A może to gdzie indziej było.
Member
Posts: 4,580
Joined: Apr 28 2007
Gold: 26.00
May 21 2010 04:17pm
Quote (kszak @ May 19 2010 07:14pm)
w tym roku nawiedzam Jarocin i Woodstock.

zapewne wielu użytkowników jsp nawiedzi te festiwale, ktoś może chciałby się zgadać na piwo?
proszę bez spamu, nie po to płaciłem za temat, żeby mi go zaraz zamknęli :F


ja tylko łudstok
Go Back To Polska Topic List
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll