Quote (kszak @ May 19 2010 07:14pm)
w tym roku nawiedzam Jarocin i Woodstock.
zapewne wielu użytkowników jsp nawiedzi te festiwale, ktoś może chciałby się zgadać na piwo?
proszę bez spamu, nie po to płaciłem za temat, żeby mi go zaraz zamknęli :F
ja tylko łudstok