Quote (Niko90 @ 10 Mar 2010 15:40)
tft hum here

pod koniec marca będę miał nowego kompa i od razu instaluje Warcrafta i wracam do gry! będzie można pograć
A teraz jest az tak zle ? w3 nie ma duzych wymagan.
Quote (Koptyjski_Czarownik @ 10 Mar 2010 16:46)
jezeli chodzi o kampanie to roc > ft oczywko, a jezeli chodzi o multi to ft > roc oczywko
Kampania z roca jest epicka, tu sie zgodze. )
Quote (Ultrasonic @ 10 Mar 2010 17:06)
Gram, mozna jakies at/1v1 zrobic.
To spoko, poczekajmy na wiecej chetnych

Quote (SchoolOfRock @ 10 Mar 2010 17:07)
Kiedys spotkalem przez przypadek w grze LatwegoEza

Ale co to wnosi do tematu i kogo to obchodzi ?
