d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 10 2010 10:11am
Quote (Niko90 @ 10 Mar 2010 15:40)
tft hum here :) pod koniec marca będę miał nowego kompa i od razu instaluje Warcrafta i wracam do gry! będzie można pograć


A teraz jest az tak zle ? w3 nie ma duzych wymagan.

Quote (Koptyjski_Czarownik @ 10 Mar 2010 16:46)
jezeli chodzi o kampanie to roc > ft oczywko, a jezeli chodzi o multi to ft > roc oczywko


Kampania z roca jest epicka, tu sie zgodze. )

Quote (Ultrasonic @ 10 Mar 2010 17:06)
Gram, mozna jakies at/1v1 zrobic.


To spoko, poczekajmy na wiecej chetnych :)

Quote (SchoolOfRock @ 10 Mar 2010 17:07)
Kiedys spotkalem przez przypadek w grze LatwegoEza :)


Ale co to wnosi do tematu i kogo to obchodzi ? :huh:
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Mar 10 2010 11:25am
zbierzmy 4 ludzi i zagrajmy 4v4 ;p
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 10 2010 11:34am
Quote (hardcoreq @ 10 Mar 2010 18:25)
zbierzmy 4 ludzi i zagrajmy 4v4 ;p


4v4 za duze lagi :p

Lepiej by bylo zrobic jakis turniej 1v1.
Tylko nie wiem jeszcze jak lepiej, przez hamachi czy przez bn..
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Mar 10 2010 11:37am
Quote (crunk_mp @ 10 Mar 2010 18:34)
4v4 za duze lagi :p

Lepiej by bylo zrobic jakis turniej 1v1.
Tylko nie wiem jeszcze jak lepiej, przez hamachi czy przez bn..


ja osobiscie nie mam lagow jak gram 4v4 :p
a 1v1 nie gram ogolnie ale gdyby jakis turniej byl to moge zagrac :p
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 10 2010 11:57am
Quote (crunk_mp @ 10 Mar 2010 18:34)
4v4 za duze lagi :p

Lepiej by bylo zrobic jakis turniej 1v1.
Tylko nie wiem jeszcze jak lepiej, przez hamachi czy przez bn..
Ilosc osob nie wplywa na lagi, najwyzej moze ci ciac bo komp nie wytrzymuje.

Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 10 2010 11:58am
Quote (Ultrasonic @ 10 Mar 2010 18:57)
Ilosc osob nie wplywa na lagi, najwyzej moze ci ciac bo komp nie wytrzymuje.


Źle to ująłem z tymi lagami :p
Mój komp jest za słaby na 3v3 4v4.
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Mar 10 2010 12:26pm
Quote (crunk_mp @ 10 Mar 2010 18:58)
Źle to ująłem z tymi lagami :p
Mój komp jest za słaby na 3v3 4v4.


no to zmienia postac rzeczy :)
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 10 2010 12:28pm
Quote (crunk_mp @ 10 Mar 2010 17:11)
A teraz jest az tak zle ? w3 nie ma duzych wymagan.


ten komp na którym teraz siedze, to chyba z muzeum jest ;d wole poczekać na nowego kompa i normalnie sobie pograć, niż kurwicy dostawać
Member
Posts: 1,826
Joined: Jul 6 2007
Gold: 12,576.00
Mar 10 2010 12:29pm
musial bym formata zrobic bo teraz jak dochodze do gry to mi komp pada
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 11 2010 04:47am
Wchodze na Bn przed chwila i patrze ze blizz zrobil maly update 1.24. :)

Code
- Poprawka 1.24e
--------------------------------------------------------------------------

NAPRAWIONE BŁĘDY

- Naprawiono błąd związany z brakiem interaktywności budynków („tower hack").
- Naprawiono błąd pozwalający graczowi na natychmiastowe przywracanie
 zdolności przywoływania („summon/cooldown hack").
- Naprawiono awarię klienta polegającą na tym, że robotnicy nie budowali
 w sposób niezamierzony („new crash hack").
- Naprawiono błąd pozwalający Feniksowi Krwawego Maga na natychmiastowe
 odradzanie („phoenix hack").
- Naprawiono błąd pozwalający graczom na wybór niewłaściwej rasy
 rozgrywkowej, przez co wszystkie jednostki gracza i budynki stawały się owcami („sheep hack").
Go Back To Polska Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll