Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:42pm)
Mówisz "powinno" wg jakich norm?
Unijnych ofc.
A tak na serio, to uważam, że pijąc piwo powinienem czuć goryczkę, z racji tego że piję piwo po prostu, a nie wódkę, oranżadę czy cokolwiek.
Karmi, czy inne piwa smakowe zdają się być przeznaczonymi bardziej dla płci pięknej.
Pij co chcesz. To jest tylko moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać.