d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1234520Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 30 2009 07:42am
Warka
Tyskie
Zywiec
Zubr


Reddsa to se moge podczas jakiejs imprezy dla odmiany wypic jednego :)

ogolnie to piwo musi byc piwem

e. ofc jebie mnie to ze facet pije se Reddsa, jak ktos lubi to nie bede mu bronil przeciez

This post was edited by OnizukaPM on Dec 30 2009 07:42am
Member
Posts: 7,425
Joined: Jul 28 2006
Gold: 23,310.00
Dec 30 2009 07:42am
Nie cierpię reddsów. Kiedyś jednego wypiłem duszkiem bo pić mi się chciało i się zrzygałem, kumple się śmiali że organizm nie przyjął tak małej dawki alkoholu xd
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:42am
Quote (Azur3 @ Dec 30 2009 02:39pm)
Po redsie chce mi się lać.


Mi zawsze po piwie się chce. Piwo stymuluje diurezę :lol:

Quote (unstoppable_one @ Dec 30 2009 02:39pm)
Piwo powinno mieć tę zajebistą goryczkę, a nie smakować jak soczek jabłkowy.


Mówisz "powinno" wg jakich norm?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:43am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:42pm)
Mi zawsze po piwie się chce. Piwo stymuluje diurezę :lol:



Mówisz "powinno" wg jakich norm?


inaczej mowiac piwo jest kurewsko moczopedne, to fakt.
Member
Posts: 6,106
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.88
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:44am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


coz...niektorzy potrzebuja dowartosciowania swojej watpliwej meskosci, stad tez teksty "redds to dla bab, ja pije meskie piwo"
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2009 07:46am
a ja tam polubiłem Desperadosa, chociaż ze względu tych kilku groszy i tak piję tańsze tyskie :)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:48am
Quote (rruummuunn @ Dec 30 2009 01:46pm)
a ja tam polubiłem Desperadosa, chociaż ze względu tych kilku groszy i tak piję tańsze tyskie :)


jak juz wczesniej mowilem desperados wydajde mi sie strasznie lanserskim gownem : \
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 07:49am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:42pm)
Mówisz "powinno" wg jakich norm?


Unijnych ofc.
A tak na serio, to uważam, że pijąc piwo powinienem czuć goryczkę, z racji tego że piję piwo po prostu, a nie wódkę, oranżadę czy cokolwiek.
Karmi, czy inne piwa smakowe zdają się być przeznaczonymi bardziej dla płci pięknej.

Pij co chcesz. To jest tylko moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 30 2009 07:50am
z tym się zgodzę, ale desperados jest obrzydliwy.


e/ redds dobry na upalne dni ;)

This post was edited by imnoise on Dec 30 2009 07:50am
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Dec 30 2009 07:50am
na wszystkie takie tematu jest tylko jedna odpowiedź. O gustach sie nie dyskutuje.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234520Next
Add Reply New Topic New Poll