Quote (Leothyr @ Dec 10 2009 01:07pm)
Mi kiedyś działało kasowanie system32.dll z folderu Windows, bo tam się zapisują właśnie informacje cache w przypadku braku normalnych txt i cache. Po skasowaniu tego pliku restart kompa i działa.
:DDD yy mmm no tak to jeden ze sposobów.
Drugi to proxy, ale jednak pierwszy lepszy bo za darmo i szybko.