d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jest Jakis Sposob Na Rd ? > Przy Stalym Ip
Prev1234521Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 444
Joined: Aug 21 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 10 2009 06:27am
Quote (PoRo @ Dec 10 2009 01:26pm)
stary cie dzis jeszcze niewyruchal czy stara gumowym kutasem narazie
ze taki nieszczesliwy jestes :D


Quote (PoRo @ 8 Dec 2009 14:14)
ci matole jebany stara kolba w ryj zajebala bos taki paskudny kurwiszczeblu jebany wiec stul pysk i wypierdalaj


racja
Member
Posts: 1,808
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:28am
dzieki za pomoc ...
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 06:28am
Quote (don_ariello @ 10 Dec 2009 13:28)
dzieki za pomoc ...


dziala juz?
Member
Posts: 1,808
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:29am
nie . !
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 06:29am
Quote (don_ariello @ 10 Dec 2009 13:29)
nie . !


nie mozesz znalezc? -.-
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 10 2009 06:30am
w razie czego zapostuje w tym temacie :)
Member
Posts: 1,808
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:31am
nie nie ma takiegos czegos jak system32.dll na all kompie nawet ^^
Banned
Posts: 24
Joined: Dec 10 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2009 06:32am
Quote (crunk_mp @ Dec 10 2009 01:30pm)
w razie czego zapostuje w tym temacie :)


same. czuje ze bedzie to legendarny temat
Banned
Posts: 1,017
Joined: Dec 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 10 2009 06:33am
Quote (Leothyr @ Dec 10 2009 01:07pm)
Mi kiedyś działało kasowanie system32.dll z folderu Windows, bo tam się zapisują właśnie informacje cache w przypadku braku normalnych txt i cache. Po skasowaniu tego pliku restart kompa i działa.


:DDD yy mmm no tak to jeden ze sposobów.

Drugi to proxy, ale jednak pierwszy lepszy bo za darmo i szybko.
Member
Posts: 1,808
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:34am
Quote (Kovernus @ Dec 10 2009 12:33pm)
:DDD yy mmm no tak to jeden ze sposobów.

Drugi to proxy, ale jednak pierwszy lepszy bo za darmo i szybko.


ale jak nie ma takiego czegos jak system32.dll
Go Back To Polska Topic List
Prev1234521Next
Closed New Topic New Poll