Quote (VinS @ Nov 11 2009 09:58pm)
z gory przesadzony jest jedynie fakt ze ssiesz i to kiesko.
a jak chcesz mnie wkurwic to niestety kiepsko ci to wychodzi
Oj to chyba ty usiłujesz przerzucić ciężar atencji z własnej głupoty na cokolwiek inne.
Cóż, okazałeś się debilem pisząc na gg lasce to co napisałeś, a bałwanem w momencie gdy się tym pochwaliłeś na jsp.
Co można dodać?...łatwo.