d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hawer
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:42am
Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:40pm)
ja ci pomoge ziom, damian tez pewnie by pojechal


A po co mi pomoc? Pojechałbym tam, jebnałbym mu cepa w ryj, jak już bym tam był, to skoczyłbym z kumplami na piwko i wróciłbym do domu szczęśliwy ;)
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:42am
Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:41pm)
o stokroć razy więcej walk w swoim czarnym życiu miałem niż ty forumowy kozaku


Quote (pan_magnetowid @ Nov 9 2009 07:41pm)
mozesz recznik trzymac


tak ;'DDDDDDDDD
z resztą 100x 0=0 więc fail ;'DDDDDDDDDDDDDDDDD
e. dobra piseki, przez was sie zasiedziałem i na siłownie nie poszedłem
więc wybieram się teraz, musze być przygotowany na wasz przyjazd ;'DDDD


This post was edited by moonarrow on Nov 9 2009 11:43am
Banned
Posts: 8,720
Joined: Sep 25 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:42am
Quote (Av3R @ 9 Nov 2009 17:39)
Przypominam i oświadczam wszem i wobec że AWER to nie ja do kurwy nędzy i proszę o nie mylenie mnie z takim kutasem bo az mi sie głupio robi. To tyle z mojej strony


czesc AWER
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 9 2009 11:42am
Quote (Av3R @ 9 Nov 2009 18:39)
Przypominam i oświadczam wszem i wobec że AWER to nie ja do kurwy nędzy i proszę o nie mylenie mnie z takim kutasem bo az mi sie głupio robi. To tyle z mojej strony


jak to nie o Ciebie biega :rofl:

Quote (moonarrow @ 9 Nov 2009 18:38)
ciągle pisze o wyglądzie Hawera
więc może ma kompleksy


jak ankiety zaklada na niezlaeznych forach to raczej cos w tym jest :rofl:
Member
Posts: 27,309
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:42am
Quote (DrumAndBase @ 9 Nov 2009 18:42)
A po co mi pomoc? Pojechałbym tam, jebnałbym mu cepa w ryj, jak już bym tam był, to skoczyłbym z kumplami na piwko i wróciłbym do domu szczęśliwy ;)


kurwa, spójrz na niego, to jest taki paździoch (bez obrazy dla mariana) czyli gość, który nie jest do walki
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:43am
Quote (moonarrow @ Nov 9 2009 07:41pm)
[COLOR=#008000]ohohoho
gangster polskiej sekcji sie odezwał : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Sorówka, ale Maciej w Rl jest normalnym gościem.

Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:42pm)
kurwa, spójrz na niego, to jest taki paździoch (bez obrazy dla mariana) czyli gość, który nie jest do walki


Dlatego dostałby jednego hita i poszedłbym na piwko.

Zapytaj kolegi nowgoinsane, czy ciężko spotkać w rl, kogoś kogo nie lubi się w necie ;)

This post was edited by DrumAndBase on Nov 9 2009 11:44am
Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:43am
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:43am
Quote (DrumAndBase @ Nov 9 2009 07:43pm)
Sorówka, ale Maciej w Rl jest normalnym gościem.


oczywiście, ty mnie też znasz z rl
oh wait
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Nov 9 2009 11:44am
A co by by ło jakby na zlocie był ekuś i stanął w obronie Hawerka? ^_^
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:44am
Quote (DrumAndBase @ Nov 9 2009 07:43pm)
Sorówka, ale Maciej w Rl jest normalnym gościem.


no bo tu jest nienormalny
Go Back To Polska Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll