Quote (moonarrow @ Nov 9 2009 07:41pm)
[COLOR=#008000]ohohoho
gangster polskiej sekcji sie odezwał : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sorówka, ale Maciej w Rl jest normalnym gościem.
Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:42pm)
kurwa, spójrz na niego, to jest taki paździoch (bez obrazy dla mariana) czyli gość, który nie jest do walki
Dlatego dostałby jednego hita i poszedłbym na piwko.
Zapytaj kolegi nowgoinsane, czy ciężko spotkać w rl, kogoś kogo nie lubi się w necie
This post was edited by DrumAndBase on Nov 9 2009 11:44am