d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1234558Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 11,108
Joined: May 9 2007
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Oct 2 2009 12:40pm
Mysz15. :rofl:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 12:40pm
AKTUALNY OBROŃA TROFEUM.
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Oct 2 2009 12:40pm
Quote (SilentSpamer @ Fri, Oct 2 2009, 08:38pm)
w ogole w tym roku cos odjebal? A co z mysza?
A nua to na chuj tu?


kurwa ludzie, po pierwsze to prawybory a po drugie lista uczestników została zaakceptowana przez panel niezależnych sędziów oksfordzkich, więc nie wyskakujcie mi z randomami jakimiś.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Oct 2 2009 12:42pm
maxi zjeb ponownie
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 2 2009 12:43pm
ezsnowman, bo wkurwil mnie osobiscie, ale zastanawialem sie nad monia i spiochem
Banned
Posts: 8,720
Joined: Sep 25 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:43pm
spiochek
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 2 2009 12:46pm
Quote (Maciey @ Fri, 2 Oct 2009, 19:40)
kurwa ludzie, po pierwsze to prawybory a po drugie lista uczestników została zaakceptowana przez panel niezależnych sędziów oksfordzkich, więc nie wyskakujcie mi z randomami jakimiś.


e... ta.

co odjebal mysz, ze on tu jest? Jeszcze nikt mi nie powiedzial :<
Banned
Posts: 25,922
Joined: Nov 9 2008
Gold: 10.00
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:47pm
Quote (SilentSpamer @ Fri, 2 Oct 2009, 19:46)
e... ta.

co odjebal mysz, ze on tu jest? Jeszcze nikt mi nie powiedzial :<


Całokształt. Trzeba być ślepcem, by nie dostrzec jego skurwienia.
Member
Posts: 462
Joined: Sep 17 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:47pm
może mi ktoś pokrótce wytłumaczyć co zrobił spiochek? nie wię ocb, ponieważ kiedy on był już plebmistrzem na tym forum ja się dopiero rodziłem... :cry:
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:47pm
znowu mnie nie ma : (
Go Back To Polska Topic List
Prev1234558Next
Closed New Topic New Poll