d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev1234514Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 16 2009 03:47pm
Quote (l1pa @ Tue, 16 Jun 2009, 23:46)
to jakis normalny krzak :D
mam podobne w ogrodki mojej matki :D


kek, ja się na tym nie znam, dlatego pytam, a zielsko niby przypomina
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jun 16 2009 03:47pm
/facepalm
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jun 16 2009 03:48pm
Nie sluchaj ich, pewnie chca wyczaic to jeziorko i samemu sie nachapac, moim zdaniem powinienes przejac ta hodowle.
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 16 2009 03:48pm
Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 09:47pm)
kek, ja się na tym nie znam, dlatego pytam, a zielsko niby przypomina


Nie bardzo :(

Zes mi historyje przypomnial :P
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jun 16 2009 03:48pm
aha
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 16 2009 03:49pm
Quote (Azur3 @ Tue, Jun 16 2009, 10:47pm)
Gałka serio wali w czapę, ale akurat nie palona.


Ale potem siedzi na żołądku :/
Banned
Posts: 7,839
Joined: Jan 9 2009
Gold: 9.00
Warn: 60%
Jun 16 2009 03:49pm
ja pierdolę, co za fail
idź już dziecko spać <_<
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jun 16 2009 03:49pm
:mellow:
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Jun 16 2009 03:50pm
Quote (Hate_Me @ Tue, 16 Jun 2009, 23:44)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


=/=
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jun 16 2009 03:51pm
nie, to nie marycha ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1234514Next
Closed New Topic New Poll