d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > I Ty Mozesz Pomoc Ojczyznie! > Apel do przeciwników PiS'u
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,252
Joined: Nov 10 2005
Gold: 11,934.60
Sep 14 2007 11:19am
Quote ([GuMiS] @ Fri, 14 Sep 2007, 19:08)
nie zachowuj sie jak wroniak smile.gif



tzn? 'nie liz dupy modom zeby zdjeli gumisiowi lockeda?'
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Sep 14 2007 11:19am
Quote ([GuMiS] @ Fri, Sep 14 2007, 04:17pm)
Chlopaki jestem z was dumny heart.gif
Dziekuje wytrwalym!
Teraz musimy zaatakowac cos a'la Radio Maryja.
Czekam na porpozycje biggrin.gif




faty na ircu zaproponowal aby zniszcyc forum bravo biggrin.gif
Mozna tam powrzucac troche porno ^^


dobra robota biggrin.gif btw nie ma forum bravo ale za to jest wiele innych wink.gif
http://forum.nastolatek.pl/ albo http://www.nastolatkirlz.fora.pl/index.php

LOL Forum E-Ziomków biggrin.gif http://www.e-ziomki.pl/ Po prostu musicie wybrać dobre forum takie gdzie wiara jest w miarę aktywna xD

Macie duże pole manewru biggrin.gif Można by by było na fotka.pl forum atak tylko ze tam można 1 temat na 30 min zrobić i po zrobieniu acc można dopiero po 7 dniach na forum pisać -.-

This post was edited by czester666 on Sep 14 2007 11:22am
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Sep 14 2007 11:20am
Quote (Macioch @ Fri, Sep 14 2007, 07:19pm)
tzn? 'nie liz dupy modom zeby zdjeli gumisiowi lockeda?'


slaby z ciebie e-dramer

Quote (Macioch @ Fri, Sep 14 2007, 07:21pm)
[gumistyle] ALE MY ROZMAWIAMY O TYM ZE JESTES IDIOTA A NIE O TYM JAKIM JESTEM E-DRAMEREM[/gumistyle]


chyba sam cie wroniak tutaj naslal.
Nie pisz jak on ;/

Gumis 18:01:12
przeczytales?
Baldurdash 18:01:44
po czesci
Baldurdash 18:01:48
rzeczywiscie lekka ed
Gumis 18:01:58
widziales konstrukcje jego "aegumentow"?
Gumis 18:02:01
*r
Baldurdash 18:02:18
dawno juz przestalem komentowac sposob, w jaki wroniak argumentuje
Baldurdash 18:02:30
generalnie sprowadza sie to do lapania za slowka i wykrecania kota ogonem
Gumis 18:02:55
poniewaz argumentow brak
Gumis 18:02:57
to normalne

ty robisz tak samo.


Quote (gogan @ Fri, Sep 14 2007, 07:26pm)
Dlaczego sprzedałeś Baldy'ego?


gdzie tam sprzedalem?
Prawda bywa czasem okrutna


Quote (chaos_n @ Fri, Sep 14 2007, 07:27pm)
Mysle, ze baldy w tej materii /care.


Chaos tam panuje hierarchia smile.gif
dobrze o tym wiesz.
Daj mu zaitniec happy.gif


This post was edited by [GuMiS] on Sep 14 2007 11:31am
Member
Posts: 11,252
Joined: Nov 10 2005
Gold: 11,934.60
Sep 14 2007 11:21am
Quote ([GuMiS] @ Fri, 14 Sep 2007, 19:20)
slaby z ciebie e-dramer


[gumistyle] ALE MY ROZMAWIAMY O TYM ZE JESTES IDIOTA A NIE O TYM JAKIM JESTEM E-DRAMEREM[/gumistyle]
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Sep 14 2007 11:22am
ee nie pomoge
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 11:26am
Quote (chaos_n @ Fri, 14 Sep 2007, 18:13)
Obecnie po = pis.
ale ja Donalda lubie biggrin.gif
Banned
Posts: 15,651
Joined: Jan 31 2007
Gold: 13.37
Warn: 10%
Sep 14 2007 11:26am
Quote ([GuMiS] @ Fri, 14 Sep 2007, 19:20)
chyba sam cie wroniak tutaj naslal.
Nie pisz jak on ;/

Gumis 18:01:12
przeczytales?
Baldurdash 18:01:44
po czesci
Baldurdash 18:01:48
rzeczywiscie lekka ed
Gumis 18:01:58
widziales konstrukcje jego "aegumentow"?
Gumis 18:02:01
*r
Baldurdash 18:02:18
dawno juz przestalem komentowac sposob, w jaki wroniak argumentuje
Baldurdash 18:02:30
generalnie sprowadza sie to do lapania za slowka i wykrecania kota ogonem
Gumis 18:02:55
poniewaz argumentow brak
Gumis 18:02:57
to normalne

ty robisz tak samo.


Dlaczego sprzedałeś Baldy'ego?

Quote ([GuMiS] @ Fri, 14 Sep 2007, 19:20)
gdzie tam sprzedalem?
Prawda bywa czasem okrutna


Może mamy inne pojęcia moralności, ale dla mnie wklejanie na publiczne forum prywatnych rozmów to zwykłe kurewstwo i nie mówię tego dlatego, że zrobiłeś to Ty, w każdym innym przypadku bym tak to zinterpretował.

This post was edited by gogan on Sep 14 2007 11:37am
Banned
Posts: 11,709
Joined: Oct 27 2005
Gold: 13.40
Warn: 50%
Sep 14 2007 11:27am
Quote (Pozer @ Fri, 14 Sep 2007, 19:26)
ale ja Donalda lubie biggrin.gif


Donalda to i ja lubie, ale niestety PO to troche wiecej niz Donald. Vide Rokita i jego zona... ~~

Quote (gogan @ Fri, 14 Sep 2007, 19:26)
Dlaczego sprzedałeś Baldy'ego?


Mysle, ze baldy w tej materii /care.

This post was edited by chaos_n on Sep 14 2007 11:27am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 11:27am
Quote (czester666 @ Fri, 14 Sep 2007, 18:19)
dobra robota biggrin.gif  btw nie ma forum bravo  ale za to jest wiele innych wink.gif
http://forum.nastolatek.pl/  albo http://www.nastolatkirlz.fora.pl/index.php

LOL Forum E-Ziomków  biggrin.gif http://www.e-ziomki.pl/  Po prostu musicie wybrać dobre forum takie gdzie wiara jest w miarę aktywna xD

Macie duże pole manewru biggrin.gif Można by by było na fotka.pl forum atak tylko ze tam można 1 temat na 30 min zrobić i po zrobieniu acc można dopiero po 7 dniach na forum pisać -.-
czester, tych e-ziomkow to w 20 minut bysmy zdjeli -

Quote
Nasi użytkownicy napisali 149 postów, tematów 30
Mamy 25 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: ANDREAa
To forum odwiedzono już 521 razy
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Sep 14 2007 11:28am
Quote (Macioch @ Fri, 14 Sep 2007, 18:21)
[gumistyle] ALE MY ROZMAWIAMY O TYM ZE JESTES IDIOTA A NIE O TYM JAKIM JESTEM E-DRAMEREM[/gumistyle]


wypierdalaj plz :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll