d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Masz Klimę W Domu?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 21 2026 01:27pm
Burżuazja kupcia
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 21 2026 01:31pm
Mam w domu rodzinnym, mm tez wnetylator duzy zajebista sprawa w lato
Member
Posts: 37,061
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 21 2026 01:33pm
Jeszcze jak. Najlepszy upgrade mieszkania ever
Member
Posts: 8,855
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 23 2026 12:51am
Klimę, basen i automatyczna sekreterke... mam
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 12:53am
Klimę, basen i automatyczna sekreterke... mam


Jak Cie kąkubina dmucha, wanna i kąkubina przy telefonie sie nie liczy!!!!
Member
Posts: 8,855
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 23 2026 01:00am
Jak Cie kąkubina dmucha, wanna i kąkubina przy telefonie sie nie liczy!!!!


No to nie mam, ale sąsiad zna typa co jego wujek ma
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 23 2026 01:23am
W niedzielę 39 :mellow:
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 01:34am
W niedzielę 39 :mellow:


Wracam w niedziele do domu a tu jest 10°c, chyba w samych majtach polece :mellow:

This post was edited by Unknown-X on Jun 23 2026 01:34am
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 23 2026 01:37am
Wracam w niedziele do domu a tu jest 10°c, chyba w samych majtach polece :mellow:


Lol
Member
Posts: 8,855
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 23 2026 01:52am
W niedzielę 39 :mellow:


Patelnia jak 100 piedziesiat będzie,
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll