^Cook4 Twój temat zamknięty więc tu odpisze o stopach -_- nie pisałem o 16 latkach a o 20+ , taki prawiczek przez przypadek zobaczy kapustę, zemdleje i rozbije głowę o klawiaturę, za takie coś może milicja zapukać o 6 rano :o
Trudno sie z tym nie zgodzić, a poza tym to jest OFFTOPIC POLSKA SEKCJA czyli gadamy o DIABLO bo to forum O GRZE KOMPUTYEROWEJ
