Dokładnie to jest tak; do Narwi (duża rzeka) wpada Wkra (mała rzeka), a Narew wpada w narwiono-wiślanym dorzeczu, i łączy się wtedy z Wisłą (duża rzeka), i tak powstaje turbo dojebana rzeka, zwana po prostu Wisłą, która płynie z wa-wy, między innymi przez NDM, a dopływa aż do Bałtyku.
ok, ale czy mnie odłowisz ? czy do bałtyku mam aż płynąć ?