Dobrze wspominam spekulowanie że znajomymi i czekanie na poniedziałkowy poranek, żeby łyknąć najnowszy odcinek got :D
Również niedługo zabiorę się za rewatch, bo to wybitny serial, nawet pomimo tego jak się skończył
pamietam jak o 4 wstawalem zeby odcinek obejrzec, serwery hbo spadały z rowerka