d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czytam Biblię
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 11:36am
co najbardziej rzuca Ci się w oczka drogi kolego ? :angel:


Uważam, że mógł być ponadprzeciętny.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 20 2025 11:40am
Uważam, że mógł być ponadprzeciętny.


po czym wnioskujesz? tak Jezus to jest wielki Pan :hug: niech Jego chwała spłynie na Ciebie obficie :angel:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 11:42am
po czym wnioskujesz? tak Jezus to jest wielki Pan :hug: niech Jego chwała spłynie na Ciebie obficie :angel:


Wywnioskowałem po przeczytaniu Ewangelii według świętego Mateusza, a potem Marka, teraz czytam Łukasza. Był mądry, ale według tego co czytam z Biblii mocno zapatrzony w siebie.

This post was edited by Fafnir91 on Nov 20 2025 11:43am
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll