☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Zapraszam Na Akcje Techniczne W Bmw
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 197
Replies: 32
Track Topic
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#21
Nov 6 2025 05:52am
Quote (
hef @ Nov 6 2025 12:17pm
)
Crv 2007. Osiemnastka stuknęła w lipcu
Daj foto
hef
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#22
Nov 6 2025 07:46am
Quote (
PrzykraSprawa @ 6 Nov 2025 12:52
)
Daj foto
Obecnie pożyczony, a zdjęć auta nie mam
Quote (
koks_Andrzej @ 6 Nov 2025 12:36
)
Piękne auto a jak jeszcze banzyna to wgl lux
Tak, benzyna
This post was edited by hef on Nov 6 2025 07:46am
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#23
Nov 6 2025 07:50am
Quote (
hef @ Nov 6 2025 02:46pm
)
Obecnie pożyczony, a zdjęć auta nie mam
Tak, benzyna
rudy
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold
:
233.50
#24
Nov 6 2025 09:26am
Ja akurat oplem jeżdżę, ale u mnie w robocie dużo amatorów Bolidów Młodzieży Wiejskiej. Mogę popytać.
This post was edited by rudy on Nov 6 2025 09:27am
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#25
Nov 6 2025 10:47am
Last_Hope
ma BMW.
Valthros
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold
:
190.00
#26
Nov 6 2025 01:14pm
Quote (
rudy @ Nov 6 2025 04:26pm
)
Ja akurat oplem jeżdżę, ale u mnie w robocie dużo amatorów Bolidów Młodzieży Wiejskiej. Mogę popytać.
Gitarka
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#27
Nov 6 2025 01:23pm
Quote (
extravagant @ Nov 6 2025 05:47pm
)
^Last_Hope ma BMW.
kurwa y sobie to wszystko zapisujedsz?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#28
Nov 6 2025 01:54pm
Quote (
PrzykraSprawa @ Nov 6 2025 08:23pm
)
kurwa y sobie to wszystko zapisujedsz?
Mam dobrą pamięć.
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#29
Nov 7 2025 12:31am
Wspominałem kilka razy w dyskusji.
Mam g20, ale nie wkleję VINu jakiemuś randomowi, no offence!
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#30
Nov 7 2025 12:36am
Quote (
Last_Hope @ 7 Nov 2025 07:31
)
Wspominałem kilka razy w dyskusji.
Mam g20, ale nie wkleję VINu jakiemuś randomowi, no offence!
Przecież już wspomniałeś o nim wiele razy w dyskusji. Podam mi za Ciebie
WYP13RDA7AJ11
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact