d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > <aniołek>
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 5 2025 01:49pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 01:57pm
:bouncy:


W takim znaczeniu, że nie jesteśmy żadnymi kolegami.
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 5 2025 11:57pm
Ja tam usunąłem sobie w tym roku GG :+) i tak nikt z tego nie korzysta.


gg mialoby szanse gdyby bylo jakos zajebiscie szyfrowane jak telegram, signal itd. a to jest zwykly komunikator co ci grzebie w dupie jak whatsapp, msg.. :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll